18. 8. 2018 - 10:15 >>> A tým | Divize B - 2. kolo: FC Chomutov vs. Sokol Hostouň

Ohlédnutí za víkendem

Máme za sebou druhý květnový víkend a hostouňská mužstva  se opět neztratila. Výhry si připsaly oba týmy dospělých a v tabulce nadále atakují nejvyšší příčky. Výborně se prezentovali i hráči přípravek, kteří svým soupeřům nasázeli 64 branek. V tradiční rubrice „Ohlédnutí za víkendem“, rozšířené o víkendové předehrávky, Vám přinášíme souhrn všech výsledků a tabulek jednotlivých mužstev.

 

Foto: Zuzana Šůsová

 

A TÝM | DIVIZE B - 25. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Český Brod 2:1 (0:1)

Sestava: Kudrna - Vašák, Hanuščík, Trapp, Charvát - Kabele, Marek, Kulhavý, Patarocha (60. Kolmistr) - Gajecký (46. Věchtík), Hájek (90. Dukát) | Pettík, Dunderović

Branky: 52. Kabele, 83. Hájek

Žluté karty: Patarocha

Rozhodčí: Štěrba Martin - Tvrdík Ivan, Žáková Dagmar

 

FOTOGALERIE   KLADENSKÝ DENÍK   VAŠE KLADNO  

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

TJ Slovan Velvary

25

19

0

6

46:16

61

0

4

2.

Sokol Hostouň

25

17

0

8

50:26

52

1

2

3.

SK Český Brod

25

17

0

8

53:31

50

2

1

4.

FK Motorlet Praha

25

17

0

8

49:30

50

3

2

5.

SK Kladno

25

17

0

8

45:28

48

4

1

6.

FK Baník Souš

25

15

0

10

52:37

45

3

3

7.

FK Neratovice-Byškovice

25

14

0

11

48:40

43

2

3

8.

Sportovní sdružení Ostrá

25

13

0

12

44:28

42

1

4

9.

SK Úvaly

25

15

0

10

36:34

41

6

2

10.

FC Chomutov

25

12

0

13

44:35

38

3

5

11.

FK Meteor Praha VIII

25

13

0

12

42:41

37

3

1

12.

FK Seko Louny

25

12

0

13

40:40

33

4

1

13.

TJ Tatran Rakovník

25

8

0

17

29:41

26

2

4

14.

Arsenal Česká Lípa

25

7

0

18

22:54

21

1

1

15.

SK Hrobce

25

3

0

22

20:85

9

1

1

16.

FC Nový Bor

25

1

0

24

12:66

4

0

1

 

B TÝM | 1. B TŘÍDA - 21. KOLO

 

TJ Unhošť vs. Sokol Hostouň B 3:4 pp (2:3)

Sestava: Kadlec - Zachariáš, Motlík, Seidl - Tygl (88. Hlava), Bureš, Mikeš, Nachtigal, Hofman - Linc, Slanina | Kubát, Jansa, Kameš

Branky: 4. Linc, 14. a 18. Mikeš

Žluté karty: Seidl

Rozhodčí: Šmejkal Jiří - Baroch Lukáš, Nágl Petr

 

FOTOGALERIE   

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

FC Čechie Velká Dobrá

21

18

0

3

46:7

53

3

2

2.

SK Doksy

21

16

0

5

50:29

45

5

2

3.

Sokol Hostouň "B"

21

15

0

6

57:30

41

4

0

4.

SK Slaný "B"

21

12

0

9

58:43

36

2

2

5.

SK Braškov

21

11

0

10

50:33

35

1

3

6.

TJ Sokol Vraný

21

11

1

9

56:44

35

1

2

7.

TJ Unhošť

21

11

0

10

51:49

35

1

3

8.

TJ Sokol Mšec

21

10

1

10

43:39

33

2

4

9.

Sokol Jedomělice

21

11

0

10

42:39

29

5

1

10.

SK Rakovník "B"

21

8

0

13

45:46

28

0

4

11.

TJ Tatran Rakovník "B"

21

9

0

12

35:47

26

2

1

12.

SK Zlonice

21

6

0

15

31:60

19

0

1

13.

TJ Sokol Klobuky

21

6

0

15

34:70

19

0

1

14.

TJ Sparta Lužná

21

2

0

19

19:81

6

0

0

 

U19 | 1. A TŘÍDA - 25. KOLO

 

SK Jince 1921 vs. Sokol Hostouň 6:1 (2:0)

Sestava: Máj - Kopuletý (85. Hendrych), Kameš (70. Nachtigal), Pechar, Krejsa - Kratochvíl (65. Richter), Študent, Jansa (70. Kočovský), Frýdl - Bříza (65. Kříž), Čečetka | Atilla Özer

Branky: 48. Jansa

Žluté karty: Krejsa, Pechar

Rozhodčí: Jarolímek Miloš - Soukup Marek, Sandr Václav

 

FOTOGALERIE      

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

TJ Baník Švermov

24

17

4

3

83:39

55

-

-

2.

TJ Sokol Červený Újezd

21

17

0

4

116:46

51

-

-

3.

FK Lety

22

16

1

5

78:35

49

-

-

4.

SK Litavan Bohutín

22

13

3

6

119:75

42

-

-

5.

FK Slovan Kladno

22

12

2

8

66:38

38

-

-

6.

SK Družec

23

10

4

9

58:51

34

-

-

7.

TJ Ligmet Milín

22

9

3

10

46:46

30

-

-

8.

Sokol Hostouň

24

9

3

12

60:70

30

-

-

9.

SK Zichovec

23

9

1

13

69:77

28

-

-

10.

SK Jince 1921

22

8

4

10

51:63

28

-

-

11.

SK Kročehlavy

23

6

7

10

57:61

25

-

-

12.

FK Mníšek pod Brdy

22

7

2

13

49:64

23

-

-

13.

AFK Loděnice

24

6

3

15

42:98

21

-

-

14.

AFK Tuchlovice

22

3

6

13

37:81

15

-

-

15.

Novoměstský Kladno

22

4

3

15

41:128

15

-

-

 

U17 | OP KLADNO - 3. KOLO (NADSTAVBOVÁ ČÁST)

 

Sokol Hostouň vs. SK Lhota 1:7 (1:3)

Sestava: Štýbr - Kopuletý J., Kopuletý P., Stárek, Paluka, Novák, Študent, Kočovský, Máj, Drahota, Kříž (Vondra, Maxant, Nachtigal, Hendrych, Hlavsa)

Branky: 15. Máj

Žluté karty: Kopuletý P.

Rozhodčí: Oubrecht Tomáš

 

FOTOGALERIE

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Viktorie Nelahozeves

2

2

0

0

109:23

48

0

4

2.

Libčice

2

2

0

0

70:29

35

2

0

3.

Lhota

2

0

0

2

54:65

24

4

1

4.

Sokol Hostouň

2

0

0

2

38:58

19

1

2

 

U13 | OP KLADNO - 19. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. Slovan Velvary 3:2 (2:2)

Sestava: Šiktanc - Šíp, Unger, Sailer, Mráček, Hašpl, Fanta, Hasal, Novotný, Kašpar, Boháčová, Pospíšil, Paiskr, Kučera, Zoubek, Myslík

Branky: Hasal

Žluté karty: ---

 

FOTOGALERIE

 

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

PK +/-

1.

Unhošť

15

15

0

0

103:13

45

0

0

2.

Slovan Kladno

15

11

0

4

66:29

33

1

1

3.

Slaný

14

10

0

4

53:35

31

0

1

4.

Kročehlavy

15

9

0

6

58:41

27

0

0

5.

Lhota

14

8

0

6

59:65

23

2

1

6.

Zlonice

14

6

0

8

36:61

17

1

0

7.

Hrdlív

14

5

0

9

39:50

15

0

0

8.

Sokol Hostouň

15

5

0

10

32:47

15

1

1

9.

Velvary

15

2

0

13

25:79

7

0

1

10.

Hřebeč

15

2

0

13

21:72

6

0

0

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA A | OS KLADNO - 6. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. TJ Slovan Velvary 12:1 (5:1)

Sestava: Šiktanc - Šíp, Hasal, Boháčová N., Hašpl, Zoubek, Fanta, Weiss, Kašpar, Paiskr, Sailer, Mészáros

 

Sokol Hostouň vs. SK Zlonice 15:0 (7:0)

Sestava: Šiktanc - Šíp, Hasal, Boháčová N., Hašpl, Zoubek, Fanta, Weiss, Kašpar, Paiskr, Sailer, Mészáros

 

FOTOGALERIE

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA B | OS KLADNO - 15. KOLO

 

Sokol Hostouň vs. SK Pchery 19:2 (11:0)

Sestava: Fanta, Kučera, Boháčová, Horešovská, Hebelka Jáchym, Hebelka Jonáš, Myslík, Novotný, Tengeri, Šiktanc, Varhulík, Táborský, Rokos

 FOTOGALERIE       VIDEOMOMENTKY

Sokol Hostouň vs. SK Vinařice 7:1 (3:1)

Sestava: Fanta, Kučera, Boháčová, Horešovská, Hebelka Jáchym, Hebelka Jonáš, Myslík, Novotný, Tengeri, Šiktanc, Varhulík, Táborský, Rokos

 

FOTOGALERIE     VIDEOMOMENTKY

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA | OS KLADNO - 6. KOLO

 

SK Baník Libušín vs. Sokol Hostouň 6:11 (4:4)

Sestava: Illiáš, Krupička V., Vaňha, Mészáros M., Veselý J., Hebelka Jonáš, Skála

 

FOTOGALERIE

 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Fan Shop Sokol Hostouň