8. 10. 2022 (10:30) | ČFL – 10. kolo: FC Viktoria Plzeň B vs. Sokol Hostouň (Plzeň - Luční)                                                 16. 10. 2022 (15:30) | ČFL – 11. kolo: Sokol Hostouň vs. Jiskra Domažlice (Hostouň)                                                 23. 10. 2022 (10:15) | ČFL – 12. kolo: FK Dukla Praha B vs. Sokol Hostouň (Přední Kopanina)

Odehráno - 36. týden

Hostouňští v minulém týdnu nastoupili do devíti zápasů. Ve třech případech se o body dělali, dvakrát zvítězili a čtyřikrát odešli v roli poraženého mužstva. Kompletní výsledkový servis, včetně tabulek, najdete v článku.  

 

A tým | ČFL - skupina A

6. kolo

Sokol Hostouň – Bohemians B

Hostouň

1:1 (1:0)

 

 

 

B tým | 1. B třída - skupina A

6. kolo

FC 05 Zavidov – Sokol Hostouň B

Zavidov

2:0 (2:0)

 

 

 

U19 | Krajský přebor

6. kolo

Pšovka Mělník – Hostouň/Švermov

Mělník

1:2 (1:0)

 

 

 

U17 | Krajský přebor

6. kolo

Pšovka Mělník – Hostouň/Švermov

Mělník

1:2 (0:1)

 

 

 

U15 | Krajský přebor

6. kolo

Sokol Hostouň – Brandýs-Boleslav

Hostouň

3:3 (3:2)

 

 

 

U13 | Krajský přebor

6. kolo

Sokol Hostouň – Brandýs-Boleslav

Hostouň

0:3 (0:1)

 

 

 

U11 | Okresní přebor

2. kolo

SK Stehelčeves – Sokol Hostouň

Stehelčeves

7:7 (3:1)

Baník Libušín – Sokol Hostouň

Stehelčeves

7:2 (4:1)

 

 

 

U9 | Okresní přebor

2. kolo

Slavoj Kladno – Sokol Hostouň

Sl. Kladno

9:8 (2:5)

 

 

 

           

 

A MUŽSTVO | ČFL – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

FK Admira Praha

6

4

2

0

13:4

14

2

TJ Jiskra Domažlice

6

4

1

1

13:10

13

3

FC Viktoria Plzeň B

6

4

0

2

11:7

12

4

FK ROBSTAV Přeštice

6

3

1

2

18:12

10

5

FC Slavia Karlovy Vary

6

3

1

2

12:6

10

6

Bohemians Praha 1905 B

6

3

1

2

11:7

10

7

FK Zbuzany 1953

6

2

3

1

15:11

9

8

FK DUKLA Praha B

6

2

3

1

10:9

9

9

Sokol Hostouň

6

2

2

2

7:10

8

10

SK Dynamo Č. Budějovice B

6

2

1

3

7:8

7

11

FK Motorlet Praha

6

2

1

3

4:5

7

12

FC Písek fotbal

6

2

1

3

9:18

7

13

Povltavská FA

6

1

3

2

5:11

6

14

FK Králův Dvůr

6

1

2

3

9:14

5

15

FK Loko Vltavín

6

1

1

4

7:10

4

16

FK Baník Sokolov 1948

6

0

1

5

5:14

1

 

B MUŽSTVO | I.B TŘÍDA – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

FC 05 Zavidov

3

3

0

0

12:1

9

2

FK Hředle

4

2

2

0

12:3

8

3

SK Baník Libušín

3

2

1

0

8:1

7

4

TJ SOKOL Vraný

3

2

1

0

9:6

7

5

TJ Sokol Tuchoměřice

3

2

0

1

15:6

6

6

SK Lány

4

2

0

2

8:6

6

7

TJ Roztoky

4

2

0

2

7:11

6

8

TJ Sokol Mšec

4

2

0

2

7:16

6

9

SK Braškov

3

1

1

1

4:4

4

10

SK Lhota

4

1

1

2

3:8

4

11

Sokol Hostouň "B"

3

1

0

2

4:6

3

12

TJ Baník Lubná

3

0

1

2

5:8

1

13

TJ Baník Švermov

4

0

1

3

2:7

1

14

TJ TATRAN Rakovník

3

0

0

3

3:16

0

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

FK Říčany

4

4

0

0

19:4

12

2

SK Slaný

5

3

1

1

25:8

10

3

SK Kosmonosy

4

3

1

0

14:8

10

4

SK Lhota

5

3

1

1

10:6

10

5

SK Kladno "B"

4

3

0

1

13:5

9

6

FK Bohemia Poděbrady

4

2

1

1

13:8

7

7

Povltavská FA

5

1

4

0

10:5

7

8

Hostouň / Švermov

4

2

0

2

9:8

6

9

Viktorie Velký Osek

4

2

0

2

9:13

6

10

SK POLABAN Nymburk

4

1

2

1

7:8

5

11

FC VELIM

4

1

1

2

5:14

4

12

FK PŠOVKA Mělník

4

1

0

3

13:16

3

13

MFK Dobříš

4

1

0

3

8:11

3

14

SK SPARTAK Příbram

4

1

0

3

8:22

3

15

Sparta Kutná Hora

4

0

1

3

2:11

1

16

TATRAN Sedlčany

5

0

0

5

4:22

0

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

Povltavská FA

5

4

0

1

28:5

12

2

SK POLABAN Nymburk

4

4

0

0

24:4

12

3

Hostouň / Švermov

4

4

0

0

13:2

12

4

SK Slaný

5

4

0

1

16:7

12

5

FK PŠOVKA Mělník

4

3

0

1

12:4

9

6

SK Kladno "B"

4

2

1

1

13:11

7

7

SK Kosmonosy

4

2

0

2

16:8

6

8

MFK Dobříš

4

2

0

2

12:7

6

9

FK Říčany

4

2

0

2

5:13

6

10

FC VELIM

4

1

1

2

6:7

4

11

Viktorie Velký Osek

4

1

1

2

10:23

4

12

SK SPARTAK Příbram

4

1

0

3

10:13

3

13

SK Lhota

5

1

0

4

9:21

3

14

FK Bohemia Poděbrady

4

1

0

3

4:22

3

15

TJ TATRAN Sedlčany

5

0

1

4

6:28

1

16

Sparta Kutná Hora

4

0

0

4

5:14

0

 

U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Vyžlovka

4

4

0

0

21:2

12

2

SK SPARTAK Příbram

5

3

1

1

25:14

10

3

SK Benátky n/J

5

3

1

1

13:12

10

4

SK Český Brod

5

3

0

2

22:9

9

5

SK POLABAN Nymburk

5

3

0

2

20:8

9

6

SK Kosmonosy

5

2

3

0

16:8

9

7

MFK Dobříš

5

3

0

2

11:8

9

8

FK Brandýs - Boleslav

5

2

2

1

15:13

8

9

SK Rakovník

5

2

1

2

15:13

7

10

TJ Kunice

5

2

1

2

12:12

7

11

Sokol Hostouň

4

2

1

1

9:9

7

12

ČLU Beroun

5

2

0

3

12:19

6

13

AFK Milovice

5

1

0

4

6:15

3

14

FK Bohemia Poděbrady

5

1

0

4

8:20

3

15

TJ TATRAN Sedlčany

5

0

0

5

1:21

0

16

SK Rapid Psáry

3

0

0

3

4:27

0

 

U13 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Český Brod

5

5

0

0

39:7

15

2

SK POLABAN Nymburk

5

4

0

1

39:8

12

3

SK Kosmonosy

5

4

0

1

26:9

12

4

MFK Dobříš

5

4

0

1

21:7

12

5

TJ Kunice

5

3

1

1

34:15

10

6

TJ TATRAN Sedlčany

5

3

0

2

25:11

9

7

FK Brandýs - Boleslav

5

3

0

2

11:4

9

8

AFK Milovice

5

3

0

2

8:11

9

9

SK Rakovník

5

2

1

2

23:18

7

10

ČLU Beroun

5

2

0

3

9:15

6

11

SK SPARTAK Příbram

5

1

2

2

13:14

5

12

SK Benátky n/J

5

1

0

4

7:21

3

13

SK Vyžlovka

4

1

0

3

13:31

3

14

FK Bohemia Poděbrady

5

0

0

5

1:30

0

15

Sokol Hostouň

4

0

0

4

1:32

0

16

SK Rapid Psáry

3

0

0

3

1:38

0

 

 

Fan Shop Sokol Hostouň