Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v soutěžním ročníku 2021/22. Budeme se na Vás těšit v nové sezoně.

Odehráno - 24. týden

Hostouňští mají za sebou poslední utkání sezony 2021/22. Ve středu rezerva Sokola, v rámci posledního kola I.B třídy, podlehla v omlazené sestavě Velkému Přítočnu 0:2. Závěr sezony se naopak povedl hráčům staršího dorostu, kteří si připsali tři body za vítězství 5:3 nad doposavad neporaženým týmem SK Kosmonosy. Mladší dorostenci se stejným soupeřem odehráli vyrovnanou bitvu, nakonec však prohráli brankami ze závěru utkání 1:3. Starší žáci v odvetném utkání v bitvě o umístění remizovali na domácím hřišti s Nymburkem 2:2. Po týden starém vítězství 3:0 na půdě soupeře tak z dvojutkání vyšli jako vítězové a obsadili konečné 5. místo.

 

B tým | I.B třída – skupina A

15. kolo

Velké Přítočno – Sokol Hostouň B

V. Přítočno

2:0 (2:0)

 

 

 

U19 | Krajský přebor

6. kolo/nadstavba

Sokol Hostouň – SK Kosmonosy

Hostouň

5:3 (2:2)

 

 

 

U19 B | Okresní přebor

22. kolo

FK Hředle – Sokol Hostouň

Hředle

10:0 (5:0)

 

 

 

U17 | Krajský přebor

6. kolo/nadstavba

Sokol Hostouň – SK Kosmonosy

Hostouň

1:3 (1:1)

 

 

 

U15 | Krajský přebor

2. zápas/o umístění

Sokol Hostouň – Polaban Nymburk

Hostouň

2:2 (2:1)

 

 

 

U15 B | Okresní přebor

24. kolo

FK Kněževes – Sokol Hostouň

Kněževes

1:0 (0:0)

 

 

 

U13 B | Okresní soutěž

5. kolo/nadstavba

SK Stehelčeves – Sokol Hostouň

Stehelčeves

1:3 (0:0)

       

* Mládežnická B mužstva jsou účastníky Okresního přeboru jako součást sdružených oddílů s SK Stehelčeves (starší dorost), SK Baník Libušín (starší žáci) a TJ SK Hřebeč (mladší žáci).

 

A MUŽSTVO | ČFL – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Slavia Praha B

28

15

6

7

61:33

51

2

FK Králův Dvůr

28

14

9

5

47:31

51

3

FK Loko Vltavín

28

15

4

9

48:31

49

4

FC Viktoria Plzeň B

28

13

7

8

44:29

46

5

TJ Jiskra Domažlice

28

13

7

8

50:38

46

6

FK Motorlet Praha

28

13

6

9

44:39

45

7

FK Admira Praha

28

10

12

6

39:31

42

8

FC Písek fotbal

28

11

8

9

44:36

41

9

FC Slavia Karlovy Vary

28

10

6

12

42:36

36

10

Sokol Hostouň

28

9

8

11

41:37

35

11

SK Benešov

28

9

7

12

37:46

34

12

1. FK Příbram B

28

9

5

14

42:59

32

13

FK Baník Sokolov 1948

28

9

5

14

35:54

32

14

Povltavská FA

28

6

6

16

34:49

24

15

SK Rakovník

28

4

4

20

23:82

16

16

FC Slavoj Vyšehrad

0

0

0

0

0: 0

0

 

B MUŽSTVO | I.B TŘÍDA – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Kladno "B"

24

19

3

2

97:26

60

2

SK Slaný "B"

24

19

0

5

85:28

57

3

Sokol Hostouň "B"

24

14

4

6

89:44

46

4

FC 05 Zavidov

24

12

6

6

67:50

42

5

AFK Loděnice

24

12

5

7

69:48

41

6

SK Lány

24

11

4

9

62:47

37

7

SK Braškov

24

10

5

9

51:49

35

8

TJ Sokol Mšec

24

8

4

12

42:52

28

9

TJ Baník Švermov

24

6

4

14

41:69

22

10

TJ Baník Lubná

24

6

4

14

28:80

22

11

SK Velké Přítočno

24

6

4

14

35:67

22

12

Sokol Jedomělice

24

5

4

15

40:61

19

13

FK Rudná

24

3

3

18

25:110

12

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR – NADSTAVBA (13. – 16.)

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Kosmonosy

6

5

0

1

25:5

15

2

Sparta Kutná Hora

6

3

1

2

18:11

10

3

Sokol Hostouň

6

2

1

3

8:16

7

4

TJ TATRAN Sedlčany

6

1

0

5

2:21

3

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR – NADSTAVBA (SK. 4)

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Kosmonosy

6

5

0

1

18:8

15

2

Sparta Kutná Hora

6

4

0

2

10:6

12

3

Sokol Hostouň

6

2

0

4

9:14

6

4

TJ TATRAN Sedlčany

6

1

0

5

8:17

3

 

U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

Povltavská FA

30

27

0

3

236:36

81

2

SK Hořovice

30

25

4

1

209:27

79

3

Sokol Hostouň

30

25

3

2

195:29

78

4

Český lev - Union Beroun

30

20

2

8

126:63

62

5

SK Rakovník

30

19

2

9

134:68

59

6

MFK Dobříš

30

18

3

9

147:52

57

7

SK Rapid Psáry

30

18

1

11

120:61

55

8

SK SPARTAK Příbram

30

14

3

13

117:60

45

9

TJ TATRAN Sedlčany

30

14

0

16

86:96

42

10

FK Čechie Kralupy n/Vltavou

30

13

2

15

101:105

41

11

SK Slaný

30

13

0

17

88:93

39

12

Baník Švermov/Brandýsek

30

7

2

21

51:167

23

13

FK Králův Dvůr

30

6

1

23

38:150

19

14

SK Slavia Jesenice

30

4

1

25

52:230

13

15

Fotbal Zákolany

30

3

2

25

58:235

11

16

TJ Slovan Velvary

30

1

0

29

10:296

3

 

U13 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Hořovice

34

29

3

2

171:42

90

2

Povltavská FA

34

29

2

3

273:52

89

3

TJ TATRAN Rakovník

34

27

3

4

171:52

84

4

TJ Viktoria Vestec

34

24

6

4

193:69

78

5

MFK Dobříš

34

23

3

8

184:59

72

6

Fotbal Zákolany

34

21

5

8

165:90

68

7

FK Čechie Kralupy n/Vltavou

34

18

4

12

142:105

58

8

SK Rakovník

34

18

3

13

123:77

57

9

SK Slaný

34

16

2

16

121:102

50

10

SK Slavia Jesenice

34

15

4

15

132:110

49

11

FK Králův Dvůr

34

14

3

17

124:104

45

12

TJ TATRAN Sedlčany

34

11

2

21

125:136

35

13

Baník Švermov/Brandýsek

34

11

1

22

108:170

34

14

Sokol Hostouň

34

7

3

24

67:161

24

15

SK SPARTAK Příbram

34

7

2

25

69:143

23

16

SK Rapid Psáry

34

6

3

25

88:251

21

17

Český lev - Union Beroun

34

5

1

28

69:238

16

18

TJ Slovan Velvary

34

0

0

34

25:389

0

 

Fan Shop Sokol Hostouň