Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v soutěžním ročníku 2021/22. Budeme se na Vás těšit v nové sezoně.

Odehráno - 20. týden

V minulém týdnu zasáhly hostouňské výběry do deseti duelů. První mužstvo si po remíze na půdě lídra soutěže zajistilo posun o jednu příčku v tabulce. Rezerva se po domácím vítězství nad Sokolem Mšec přiblížila na dostřel prvnímu místu I.B třídy. Mládežnická mužstva odešla ze tří zápasů vítězně, tři utkání skončila plichtou a dvakrát se radoval z výhry soupeř. Přinášíme Vám kompletní výsledkový servis, včetně aktuálních tabulek soutěží.

 

A tým | ČFL – skupina A

26. kolo

Loko Vltavín – Sokol Hostouň

Vltavín

1:1 (0:1)

 

 

 

B tým | I.B třída – skupina A

24. kolo

Sokol Hostouň B – Sokol Mšec

Hostouň

3:0 (1:0)

 

 

 

U19 | Krajský přebor

2. kolo/nadstavba

Sparta K. Hora – Sokol Hostouň

K. Hora

0:0 (0:0)

 

 

 

U17 | Krajský přebor

2. kolo/nadstavba

Sparta K. Hora – Sokol Hostouň

K. Hora

NEODEHRÁNO

 

 

 

U15 | Krajský přebor

32. a 28. kolo

Baník Švermov – Sokol Hostouň

Švermov

0:6 (0:3)

 

 

 

U13 | Krajský přebor

32. a 28. kolo

Viktoria Vestec – Sokol Hostouň

Libeř

7:0 (5:0)

Baník Švermov – Sokol Hostouň

Švermov

5:1 (0:1)

 

 

 

U11 | Okresní soutěž

6. kolo

Sokol Hostouň – TJ Unhošť

Hostouň

8:3 (4:2)

Sokol Hostouň – Baník Libušín

Hostouň

7:4 (4:1)

 

 

 

U9 | Okresní soutěž

6. kolo

Sl. Zvoleněves – Sokol Hostouň

Zvoleněves

7:7 (3:5)

AFK Tuchlovice – Sokol Hostouň

Zvoleněves

8:8 (4:3)

 

 

 

       

A MUŽSTVO | ČFL – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

FK Loko Vltavín

25

15

3

7

47:26

48

2

SK Slavia Praha B

25

12

6

7

51:32

42

3

FK Králův Dvůr

24

11

8

5

43:30

41

4

TJ Jiskra Domažlice

24

11

7

6

42:32

40

5

FK Admira Praha

25

9

11

5

37:29

38

6

FC Viktoria Plzeň B

24

10

7

7

37:25

37

7

FC Písek fotbal

24

10

7

7

36:29

37

8

FK Motorlet Praha

24

10

6

8

33:32

36

9

FC Slavia Karlovy Vary

24

9

5

10

35:30

32

10

Sokol Hostouň

24

8

6

10

33:33

30

11

SK Benešov

24

8

6

10

34:36

30

12

FK Baník Sokolov 1948

24

8

4

12

29:46

28

13

1. FK Příbram B

24

8

3

13

35:52

27

14

Povltavská FA

24

5

5

14

26:42

20

15

SK Rakovník

25

4

4

17

23:67

16

16

FC Slavoj Vyšehrad

0

0

0

0

0: 0

0

 

B MUŽSTVO | I.B TŘÍDA – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Kladno "B"

20

15

3

2

83:23

48

2

SK Slaný "B"

20

16

0

4

65:23

48

3

Sokol Hostouň "B"

19

14

3

2

81:30

45

4

FC 05 Zavidov

21

10

5

6

61:46

35

5

AFK Loděnice

20

9

5

6

51:43

32

6

SK Braškov

20

8

5

7

44:42

29

7

SK Lány

20

8

4

8

52:39

28

8

TJ Sokol Mšec

21

7

4

10

37:42

25

9

Sokol Jedomělice

20

5

4

11

36:48

19

10

TJ Baník Švermov

20

5

4

11

35:56

19

11

SK Velké Přítočno

20

4

4

12

27:61

16

12

TJ Baník Lubná

20

4

4

12

24:69

16

13

FK Rudná

21

2

3

16

21:95

9

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR – NADSTAVBA (13. – 16.)

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Kosmonosy

2

2

0

0

11:0

6

2

TJ TATRAN Sedlčany

2

1

0

1

1:6

3

3

Sokol Hostouň

2

0

1

1

0:1

1

4

Sparta Kutná Hora

2

0

1

1

0:5

1

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR – NADSTAVBA (SK. 4)

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Kosmonosy

2

2

0

0

5:3

6

2

TJ TATRAN Sedlčany

2

1

0

1

5:5

3

3

Sokol Hostouň

1

0

0

1

1:2

0

4

Sparta Kutná Hora

1

0

0

1

0:1

0

 

U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

Povltavská FA

28

25

0

3

205:33

75

2

Sokol Hostouň

26

22

3

1

179:24

69

3

SK Hořovice

25

22

2

1

186:24

68

4

Český lev - Union Beroun

27

18

2

7

101:56

56

5

SK Rakovník

27

16

2

9

107:65

50

6

SK Rapid Psáry

27

16

1

10

104:54

49

7

MFK Dobříš

26

15

2

9

123:45

47

8

SK SPARTAK Příbram

28

13

3

12

114:56

42

9

FK Čechie Kralupy n/Vltavou

26

13

1

12

99:74

40

10

TJ TATRAN Sedlčany

27

13

0

14

74:86

39

11

SK Slaný

28

12

0

16

83:86

36

12

Baník Švermov/Brandýsek

27

7

2

18

44:142

23

13

FK Králův Dvůr

28

5

1

22

35:139

16

14

SK Slavia Jesenice

27

4

1

22

46:196

13

15

Fotbal Zákolany

28

3

2

23

56:210

11

16

TJ Slovan Velvary

27

1

0

26

10:276

3

 

U13 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

Povltavská FA

31

26

2

3

248:50

80

2

SK Hořovice

30

26

2

2

146:36

80

3

TJ TATRAN Rakovník

31

25

3

3

163:47

78

4

TJ Viktoria Vestec

30

22

6

2

173:54

72

5

MFK Dobříš

30

21

2

7

162:52

65

6

Fotbal Zákolany

31

20

5

6

158:72

65

7

FK Čechie Kralupy n/Vltavou

31

16

4

11

133:99

52

8

SK Rakovník

31

16

3

12

104:65

51

9

SK Slavia Jesenice

31

14

4

13

123:94

46

10

SK Slaný

31

14

2

15

107:93

44

11

FK Králův Dvůr

31

12

3

16

98:97

39

12

Baník Švermov/Brandýsek

31

10

1

20

98:153

31

13

TJ TATRAN Sedlčany

31

8

2

21

107:130

26

14

Sokol Hostouň

31

7

2

22

64:155

23

15

SK SPARTAK Příbram

31

7

1

23

65:133

22

16

SK Rapid Psáry

31

6

3

22

82:219

21

17

Český lev - Union Beroun

30

4

1

25

61:206

13

18

TJ Slovan Velvary

31

0

0

31

22:359

0

 

 

Fan Shop Sokol Hostouň