29. 5. 2022 (17:00) | ČFL – 27. kolo: Sokol Hostouň vs. TJ Jiskra Domažlice (Hostouň)                                                 1. 6. 2022 (18:00) | ČFL – 30. kolo: Baník Sokolov vs. Sokol Hostouň (Sokolov)                                                 4. 6. 2022 (18:00) | ČFL – 28. kolo: 1.FK Příbram B vs. Sokol Hostouň (Příbram)

Odehráno - 18. týden

Minulý týden přinesl několik obratů, ale i střeleckých hodů. Nejvíc se zaskvěla mužstva dospělých. První tým vyhrál v Rakovníku 7:0, béčko pak přestřílelo na domácím hřišti Rudnou 9:0. Dařilo se i přípravkám, které vyhrály všechny své zápasy. Naopak příliš radosti uplynulé dny nepřinesly dorosteneckým a žákovským výběrům. Z osmi zápasů vyhrály pouze dvě, tři utkání skončila remízou a z dalších třech vyšel vítězně soupeř.

 

A tým | ČFL – skupina A

24. kolo

SK Rakovník – Sokol Hostouň

MS Rakovník

0:7 (0:4)

 

 

 

B tým | I.B třída – skupina A

18. a 22. kolo

Sokol Hostouň B – SK Braškov

Hostouň

2:1 (1:0)

Sokol Hostouň B – FK Rudná

Hostouň

9:0 (3:0)

 

 

 

U19 | Krajský přebor

12. kolo

Sokol Hostouň – SK Slaný

Hostouň

0:7 (0:3)

 

 

 

U19 B | Okresní přebor

16. kolo

Sokol Hostouň B – Baník Stochov

Stehelčeves

5:4 pp (1:3)

 

 

 

U17 | Krajský přebor

12. kolo

Sokol Hostouň – SK Slaný

Hostouň

1:6 (0:3)

 

 

 

U15 | Krajský přebor

26. kolo

Sokol Hostouň – SK Hořovice

Hořovice

1:1 (0:1)

 

 

 

U15 B | Okresní přebor

18. kolo

Sokol Hostouň B – SK Senomaty

Libušín

0:1 pp (0:0)

 

 

 

U13 | Krajský přebor

26. kolo

Sokol Hostouň – SK Hořovice

Hořovice

0:8 (0:4)

 

 

 

U13 B | Okresní soutěž

17. a 12. kolo

SK Slaný – Sokol Hostouň B

Slaný

2:5 (1:2)

Sokol Hostouň – SK Stehelčeves

Hřebeč

5:3 (0:3)

 

 

 

U11 | Okresní soutěž

4. kolo

SK Buštěhrad – Sokol Hostouň

Buštěhrad

2:8 (0:4)

Baník Libušín – Sokol Hostouň

Buštěhrad

3:4 (3:1)

 

 

 

U9 | Okresní soutěž

4. kolo

Sokol Hostouň – AFK Tuchlovice

Hostouň

11:5 (6:3)

Sokol Hostouň – Sokol Lidice

Hostouň

9:6 (6:3)

       

* Mládežnická B mužstva jsou účastníky Okresního přeboru jako součást sdružených oddílů s SK Stehelčeves (starší dorost), SK Baník Libušín (starší žáci) a TJ SK Hřebeč (mladší žáci).

 

A MUŽSTVO | ČFL – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

FK Loko Vltavín

24

15

2

7

52:27

47

2

TJ Jiskra Domažlice

23

11

7

5

43:29

40

3

FK Králův Dvůr

23

11

7

5

40:28

40

4

FC Písek fotbal

24

11

6

7

39:28

39

5

SK Slavia Praha B

24

11

5

8

48:32

38

6

FK Admira Praha

24

8

11

5

36:30

35

7

FC Viktoria Plzeň B

24

9

7

8

37:28

34

8

FK Motorlet Praha

23

9

7

7

29:32

34

9

FC Slavia Karlovy Vary

23

9

5

9

34:30

32

10

1. FK Příbram B

23

8

4

11

35:47

28

11

FC Slavoj Vyšehrad

15

8

3

4

31:30

27

12

SK Benešov

23

7

6

10

31:36

27

13

Sokol Hostouň

23

7

5

11

32:35

26

14

FK Baník Sokolov 1948

23

6

4

13

26:49

22

15

Povltavská FA

23

5

5

13

28:42

20

16

SK Rakovník

24

4

4

16

23:61

16

 

B MUŽSTVO | I.B TŘÍDA – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Slaný "B"

18

15

0

3

58:18

45

2

SK Kladno "B"

18

13

3

2

77:22

42

3

Sokol Hostouň "B"

17

12

3

2

76:30

39

4

FC 05 Zavidov

19

9

5

5

51:41

32

5

AFK Loděnice

19

8

5

6

47:40

29

6

SK Braškov

19

7

5

7

39:39

26

7

SK Lány

18

6

4

8

43:37

22

8

TJ Sokol Mšec

19

6

4

9

35:39

22

9

TJ Baník Švermov

18

5

4

9

32:49

19

10

Sokol Jedomělice

18

4

4

10

32:43

16

11

SK Velké Přítočno

18

4

4

10

24:54

16

12

TJ Baník Lubná

18

4

4

10

23:61

16

13

FK Rudná

19

2

3

14

20:84

9

 

U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

Povltavská FA

18

14

2

2

64:23

44

2

SK Kladno "B"

18

14

0

4

70:23

42

3

FK Říčany

18

13

1

4

54:30

40

4

SK Slaný

18

10

1

7

50:37

31

5

TJ Baník Švermov

18

8

2

8

39:52

26

6

TJ Kunice

18

7

4

7

40:43

25

7

Sokol Hostouň

18

4

3

11

32:57

15

8

TJ TATRAN Sedlčany

18

5

0

13

23:63

15

9

FK Králův Dvůr

18

4

2

12

27:40

14

10

SK Kročehlavy

18

3

1

14

28:59

10

 

U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

Povltavská FA

20

17

2

1

82:20

53

2

SK Kladno "B"

20

13

2

5

83:33

41

3

SK Slaný

20

12

2

6

72:46

38

4

FK Říčany

20

12

1

7

44:37

37

5

SK Rakovník

20

10

6

4

56:48

36

6

SK Kročehlavy

20

10

3

7

50:39

33

7

TJ Kunice

20

7

2

11

50:66

23

8

Sokol Hostouň

20

6

4

10

29:45

22

9

FK Králův Dvůr

20

5

1

14

43:54

16

10

TJ TATRAN Sedlčany

20

3

1

16

27:73

10

11

TJ Baník Švermov

20

2

2

16

29:104

8

 

U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

Povltavská FA

24

22

0

2

187:30

66

2

SK Hořovice

23

20

2

1

172:23

62

3

Sokol Hostouň

23

19

3

1

160:24

60

4

Český lev - Union Beroun

24

16

2

6

91:50

50

5

SK Rapid Psáry

25

15

1

9

90:51

46

6

MFK Dobříš

25

14

2

9

118:45

44

7

SK SPARTAK Příbram

25

13

3

9

113:49

42

8

SK Rakovník

23

13

2

8

94:60

41

9

FK Čechie Kralupy n/Vltavou

23

12

1

10

92:50

37

10

TJ TATRAN Sedlčany

25

11

0

14

62:85

33

11

SK Slaný

25

10

0

15

68:82

30

12

Baník Švermov/Brandýsek

25

7

2

16

42:131

23

13

FK Králův Dvůr

25

5

1

19

32:120

16

14

SK Slavia Jesenice

24

4

1

19

41:172

13

15

Fotbal Zákolany

25

1

2

22

41:196

5

16

TJ Slovan Velvary

24

1

0

23

10:245

3

 

U13 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A

#

DRUŽSTVO

Z

V

R

P

SKÓRE

B

1

SK Hořovice

28

24

2

2

137:36

74

2

TJ TATRAN Rakovník

28

22

3

3

151:40

69

3

Povltavská FA

27

22

2

3

200:48

68

4

MFK Dobříš

28

21

2

5

160:47

65

5

TJ Viktoria Vestec

27

19

6

2

151:53

63

6

Fotbal Zákolany

28

18

4

6

149:65

58

7

FK Čechie Kralupy n/Vltavou

28

15

4

9

127:90

49

8

SK Slavia Jesenice

28

13

3

12

108:84

42

9

SK Rakovník

27

12

3

12

92:62

39

10

SK Slaný

28

12

2

14

92:89

38

11

FK Králův Dvůr

28

10

3

15

89:94

33

12

Baník Švermov/Brandýsek

28

9

1

18

90:147

28

13

TJ TATRAN Sedlčany

28

8

2

18

106:119

26

14

SK Rapid Psáry

28

6

3

19

79:183

21

15

Sokol Hostouň

27

6

2

19

52:131

20

16

SK SPARTAK Příbram

28

6

1

21

60:116

19

17

Český lev - Union Beroun

26

4

1

21

55:186

13

18

TJ Slovan Velvary

28

0

0

28

22:330

0

 

 

Fan Shop Sokol Hostouň