29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Od pondělí bez diváků!

Na základě rozhodnutí vlády ČR byl dne 5. 10. 2020 v celé republice vyhlášen "Nouzový stav". Pro výkonnostní fotbal to znamená, že jednotlivé zápasy se sice můžou odehrát, ovšem bez přítomnosti diváků.

V souladu s vládním nařízením a vyhlášením nouzového stavu na území ČR, s platností od 5.10.2020, jsou veškerá domácí utkání Sokola Hostouň hrána bez přítomnosti diváků. Současný stav nás netěší a radost z něho snad nemůže mít ani ten nejzarytější odpůrce fotbalu. Kromě jiného je podstata tohoto sportu založena na divákovi jako takovém. Na druhou stranu jako Sokol Hostouň chápeme závažnost současné epidemiologické situace v ČR, a proto zůstanou do odvolání brány našeho stadionu Vojtěcha Zeithamla při domácích zápasech všech mužstev Sokola v souladu s platnými nařízeními vlády uzavřeny.

Žádáme všechny diváky, rodiče, rodinné příslušníky hráčů, naše partnery, prostě všechny, kdo pravidelně navštěvují naše domácí zápasy, ať už přímo na našem stadionu nebo na kterémkoliv jiném kde hrajeme svá domácí utkání, o pochopení a respektování tohoto kroku. Věřím, že nám lidé nebudou již tak složitou situaci ještě více svou nedisciplinovaností komplikovat. Nikdy bych nevěřil, že to kdy řeknu, ale zůstaňte diváci prosím tentokrát doma. Děkujeme!“ dodává předseda fotbalu Sokola Hostouň Jiří Hondl.