20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

Ocenění Hostouně na Losovacím aktivu SKFS

V rámci Losovacího aktiva v Národním domě na Vinohradech byli oceněni hráči B mužstva Hostouně a dorostenec Mikuláš Mikeš, který si odnesl ocenění za titul nejlepšího střelce Krajského přeboru.

Foto: Lukáš Horníček

V krásném prostředí Národního domu na Vinohradech dnes proběhl Losovací aktiv Středočeského fotbalového svazu. Během slavnostního podvečera byli vyhlášeni nejlepší brankáři, střelci, nejslušnější oddíly a v neposlední řadě i nejlepší mužstva středočeských soutěží od mládeže až po dospělé. A o našem klubu bylo slyšet. Na pódium si Hostouňští šli převzít cenu celkem třikrát. Nejprve si zástupce Sokola přebral cenu za 3. nejslušnější oddíl 1. B třídy (skupiny A). Za svých úctyhodných 36 branek v Krajském přeboru staršího dorostu si převzal cenu za nejlepšího střelce Mikuláš Mikeš. Na závěr bylo oceněno opět B mužstvo Hostouně, které ve své soutěži skončilo na bronzové pozici.

Foto: Losovací aktiv a slavností vyhlášení SKFS probíhalo v nádherných prostorách Národního domu na Vinohradech.

Foto: Nejlepším střelcem Krajského přeboru dorostu byl vyhlášen Mikuláš Mikeš.

Foto: B mužstvo skončilo na třetím místě nejen v tabulce, ale i v hodnocení Fair Play.

Autor: Lukáš Horníček