28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

Natálie Boháčová byla u remízy se Slovenskem

České fotbalistky do 15 let remizovaly v prvním ze dvou přípravných utkání se Slovenskem 1:1. V základní sestavě nechyběla Natálie Boháčová.

Svěřenkyně trenérky Evy Šmeralové remizovaly v prvním květnovém přípravném utkání se Slovenskem 1:1. V Nivnici šly do vedení naše východní sousedky, když se těsně před přestávkou prosadila Gondová, po přestávce však vyrovnala Cabalová a oba týmy se rozešly smírně. Natálie Boháčová odehrála úvodní poločas a připsala si tak třetí reprezentační start v kategorii do 15 let.

Česko WU15 – Slovensko WU15 1:1 (0:1)

Sestava ČR: Kroupová A . – Cabalová (70. Mikulčíková), Smejkalová, Holubová (41. Černá), Suská (60. Chládková) – Boháčová (41. Truxová), Kroupová L., Vojtěchová (52. Horešovská) – Krupníková (52. Slaninová), Němečková (52. Trachtová), Navrátilová (41. Kundrtová)

Branky: 56. Cabalová - 40. Gondová

Autor: Lukáš Horníček | Zdroj: zeny.fotbal.cz