1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

NAŠE MLÁDÍ Č. 6

JSTE PRO JEDNOU PŘESYCENI FOTBALEM DOSPĚLÍCH? PAK JE TU PRÁVĚ PRO VÁS PŘIPRAVENA NA KAŽDÉ ÚTERÝ TATO RUBRIKA. DOČTETE SE ZDE O NOVINKÁCH Z PROSTŘEDÍ MLÁDEŽE.

Dorost

-Tento víkend nehrál, protože se plánovaný soupeř přes zimu odhlásil ze soutěže. Vše si ale vynahradí ve čtvrtek při domácí dohrávce s Libušínem.

Žáci

-Na podzim porazili Pavlíkov 5:2, nyní 4:1. Po 1. Poločase to bylo 1:0, pak mužstvo dosáhlo vyššího rozdílu, ale nakonec se uchýlilo k touze jednotlivých hráčů vstřelit gól namísto trpělivé kombinace. Hodnocení trenérů: „Proti mladším hráčům jsme si vytvořili převahu, dobrý výkon odvedla hlavně obrana. V útoku to nebylo úplně ono, ale hra byla celkem dobrá“.

Pozitivní je fakt, že si hráči dokázali poradit bez 4 hráčů z Kročehlav, kteří jsou u nás na střídavý start a měli zápas za mateřský klub. A také se podařilo předskočit konkurenta ze Slovanu Kladno, se kterým se hraje rozhodující zápas za 14 dní. Momentálně jsou tedy v premiérové sezóně v krajské soutěži na 6. místě.

Sestavu a statistiky najdete zde:

Starší přípravka

-Čekal je druhý jarní miniturnaj na půdě Vraného. Hodnocení trenérů: Nastoupili proti nám týmy se staršími hráči, my jsme přeci jen velmi mladí. Navíc jsme tentokrát měli velké množství hráčů, což samozřejmě vede k nesehranosti při velkém počtu střídání. Ale důležité je, aby si zahráli a zlepšovali se všichni, ne výsledky. Spoustu gólů zavinili i zbytečné individuální chyby, ale na tom se dá pracovat.

Výsledky:

Vraný:Hostouň 9:4 (2x Fanta Jiří, 2x Fedorovych Oleh)

Zvoleněves: Hostouň 13:2 (Šesták Jiří, Fedorovych Oleh)

Sestava:

Krátký Matěj - Rákos Šimon, Šesták Jiří, Halaj Matyáš, Hašpl Lukáš, Hašpl Petr, Fanta Jiří, Fedorovych Oleh, Potužník Šimon, Paiskr Luboš, Novák Adam, Pospíšil Jakub.