4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

NAŠE MLÁDEŽ

Dorost

Vůbec poprvé od postupu do krajských soutěží zažil dorost 2 vítězství v řadě, zvítězil v Roztokách 8:2 a doma s Kněževsí 5:0.  Trenéry těší zvýšená tréninková morálka, nyní je třeba využít méně vytížené hráče v přátelských zápasech, aby byli připraveni. Nově příchozí hráči ze starších žáků si pomalu zvykají, trenéři nachází hráčům nové posty – např. z útočníka Fanty je stoper a všichni se těší, až se plně uzdraví posila s minulostí ze Slovanu Liberec, útočník Mikuláš Mikeš.

Starší žáci

Po vítězství s Pavlíkovem ani prohře v Kročehlavech nebyl trenér Zdeněk Nachtigal spokojen s výkonem, po porážce v Dobříši však ano. Kvalita soupeře byla nad síly našich hráčů, ti však potěšili svým přístupem a zlepšenou hrou ve 2. poločase. Tento tým skrývá velký potenciál, jakmile se hráči sehrají, můžeme se těšit na skvělé výsledky.

Mladší žáci

První dva zápasy v této kategorie hráči zvládli, vytěžit ze dvou utkání venku 4 body je úspěch. Těší také předváděná hra, tento tým je na tom velice dobře technicky, hráči si skvěle poradí v situacích 1 na 1. Jakmile vyspěje silově a takticky, budou to mít soupeři velmi těžké.

Starší přípravka

Tým postupně překonává velké rozdíly mezi hráči způsobené tím, že někteří s fotbalem teprve začali. Každým utkáním se však zlepšují a neschytávají debakly. Vítězství nad Braškovem a na penalty také s Libčicemi jsou slušným začátkem, jen na Kročehlavy to zatím nestačí.

Mladší přípravka

Nově založený tým se pere statečně. Přehrál dvakrát Slovan a jednou Braškov. Unhošť A bude příliš těžkým soustem, ale aspoň čekají malé kluky další výzvy. Chuť a zápal dělají radost rodičům i trenérům.