4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

NAPSALI O NÁS:Tři sta padesát diváků vidělo další koncert Hostouně

Hostouň - Skvěle roztlačila divizní káru Hostouň, po třech kolech má osm bodů! Hlášený Roman Berbr sice na stadion Sokola nedorazil, ale i bez toho nabrala hostouňská lžíce libišskou kašičku 3:0. První divizní gól hlásí veterán Zachariáš, po půli se přidali ještě Novák po skvělé přihrávce aktivního Motlíka a pak Novák nabil na nejpěknější gól horkého podvečera Burantovi (šibenice). Vše vidělo 350 diváků!

Nutno dodat, že Libiš po odchodu kouče Kabyla, jenž si vzal do Nymburka největší kvalitu, už žádným hororovým ani pohádkovým strašákem pro soupeře není.

Třeba zmíněný Michal Zachariáš sice otevřel skóre, ale šancí měl na hattrick a předseda klubu Jiří Hondl se díky jeho zakončení dostával chvílemi do řádného varu. „Jenže my si před zápasem řekli, že za každýho góla bude něco do pokladny a já potřeboval trochu ušetřil," chechtal se autor první branky.

Podle trenéra Martina Čurdy má ale své starosti také Hostouň, hlavně s kreativitou. „Zase jsme museli tvořit a v téhle soutěži si na to zvykáme. Je to o trpělivosti, ale měli jsme dost průnikových přihrávek i šancí než v Rakovníku, protože soupeř byl otevřenější," mínil Martin Čurda.

AUTOR: Rudolf Muzika

Zdroj: http://kladensky.denik.cz/fotbal_region/tri-sta-padesat-divaku-videlo-da...