4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

NAPSALI O NÁS:Nováčci marně lapají po dechu

Z divizních celků bodovali pouze fotbalisté Kladna, a to na plno. Nováčci z Velvar a Hostouně odcházeli ze hřiště potřetí, respektive počtvrté v řadě bez bodů.

Hráči Kladna si po utkání s Českým Brodem (1:0) hluboce oddechli. Výborní hosté jim totiž byli víc než vyrovnaným soupeřem.

„V druhé soupeři postupně docházely síly. Díky střídáním jsme byli aktivnější a nakonec si vytvořili i rozhodující šanci," řekl a dodal, že takové utkání jeho tým psychicky zvedne.

Osm gólů viděli diváci ve Štětí, kam přijely Velvary. Důležitý souboj nováčků vyzněl pro Severočechy, kteří vyhráli 5:3.

„Nehráli jsme dobře. Z naší strany to bylo odfláknuté. Momentálně nevíme, co s tím. Málo lidí maká. Vzorem by jim mohl být Marek Mucha, který běhá nahoru dolů. A to je nejstarší," čertil se vedoucí mužstva a předseda klubu v jedné osobě David Vedral.

Hostouň přivítala příjemné překvapení podzimu, tým Úval, které vyhrály i také u ruzyňského letiště (2:1). „Řekl bych, že jsme byli lepším mužstvem, opět jsme ale zaplatili za chyby. Navíc naše produktivita je v posledních kolech nula nula nic," řekl kapitán domácích František Motlík.

Více se dočtete v pondělním Kladenském deníku.

Autor: Jiří Nagy

Zdroj: http://kladensky.denik.cz/fotbal_region/novacci-marne-lapaji-po-dechu-20...