10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

Další fotbalové přípravy se hrály o víkendu a v úterý jak na Kladensku, tak za jeho hranicemi.

Hezký zápas se hrál v Libušíně, kde domácí přemohli po boji béčko Hostouně 1:0 (1:0). Hosté Baníku v první půli zle zatápěli, přesto vedli domácí po krásném průniku hvězdného Bosňana Sejtarii, jenž ještě nabil J. Bejblovi. Po vystřídání už hře vládl Libušín. Šance však zazdil, hosté svoje také promrhali. Spokojeny však byly obě strany, hostům dobře zahrál Dolejš, jehož přetáhli Velké Dobré.

Slavoj Kladno si zajel do Kralup, kde s SK uhrál remízu 4:4. Po poločase přitom prohrával 0:2. Dva góly dával Minas, po jednom Kalina a Matoušek.

V úterý hrály ještě Tuchlovice s Ďáblicemi. Nad kvalitním sokem vedly v 60. minutě 4:1, ale pak kouč Drahokoupil prostřídal a soupeř vyrovnal. V závěru přece jen Tuchlovice urvaly výhru 5:4.

Autor: Rudolf Muzika