NAPSALI O NÁS | VK: Hostouní se prohnal tajfun

Tajfun, jaký se dnes odpoledne prohnal Hostouní, místní nepamatují. Alespoň ne fotbaloví fanoušci. Sokol Hostouň vs. Příbram B 3:4

Když ve 32. minutě hosté orazítkovali hostouňskou tyč, na ukazateli skóre svítilo 0:4... Všechny branky Příbramští vsítili ve dvaceti minutách! V té době to vypadalo, že se nad hřištěm sokolů přehnal tajfun. Hosté předváděli herní rychlost, jakou v Hostouni v téhle sezoně nikdo ze soupeřů neukázal. Jednoduchý fotbal na domácí tým platil.

Po návratu ze šaten si konečně zakřičeli gól i hostouňští fandové. Dočekal, posila z Příbrami, proměnil penaltu za loket ve vápně. Dočekal se dočkal i druhého potlesku za gól. Příbramský gólman podcenil výběh a pro vysokého sokola nebyl problém poslat míč hlavou do sítě. Domácí zabrali, ale na vyrovnání neměli dost času. V 89. minutě Gajdošík umístil míč k tyči a zmírnil tak dojem z úvodní dvacetiminutovky.

Hostouň zakončí podzimní část ČFL na hřišti Benešova (sobota, 10.15 hod.).

Zdroj: Vaše Kladno, Jan Murárik