17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

NAPSALI O NÁS: Mšec porazila ambiciozní rezervu Hostouně

Sokol Mšec, který je nejlépe postaveným týmem Rakovnicka v I. B třídě, změřil síly s ambiciozním lídrem okresního přeboru Kladenska – rezervou Hostouně, která se netají s ambicemi na postup.

„Hostouň nás zaskočila aktivní hrou. Mají hodně běhavých a mladých kluků a první čtvrt hodinu nás přehrávali, vytvořili si dvě šance, které však chytil Bartyzal," popsal nepříliš povedený úvod zápasu ze strany Mšece trenér Miloslav Mrázek. Domácí se poté rozkoukali a využili hned první větší šanci, když Lupákův trestný kop z pravé strany zapadl k tyči – 1:0. Zhruba po půl hodině hry Mšečtí dobře napadali a Paluba zvýšil na 2:0.

Úvod druhé půle opět patřil hostům, kteří si vytvořili tři velmi dobré příležitosti, z nichž tu největší parádně zneškodnil gólman Bartyzal. Na druhé straně se nenechal zahanbit ani gólman Hostouně, který chytil střely Hellera a Janouška.

„Hosté byli opravdu kvalitní. Co jsem slyšel, tak prý chtějí postoupit až do I. A třídy, vytvořili si několik stoprocentních šancí a naše výhra 2:0 je vzhledem k vývoji šťastná," uznal Miloslav Mrázek.

Autor: Josef Rod
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/fotbal_region/msec-porazila-ambiciozni-rezervu-hostoune-20170308.html