20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

My jsme Hostouň: Barbora Krejsová

Stála u zrodu moderního image fotbalu v Hostouni. Barbora Krejsová měla rozhodující vliv na podobu klubového facebooku, webových stránek, zpravodaje i tradičních fotbalových korunovačních plesů Hostouně.

Foto: Sokol Hostouň (na fotografii s manželem Josefem Krejsou na korunovační plese fotbalistů v Hostouni)

Co se vám vybaví, když slyšíte spojení fotbal a Hostouň?

Radost. Fanoušci, kteří mají radost ze zápasů. Děti radostně si užívající tréninky a zápasy. Radost trenérů z jejich svěřenců a radost hráčů z podaných výkonů. Osobně cítím radost, když si ostatní užívají věci, na kterých jsme tvrdě pracovali.

Jak jste startovala prezentaci klubu na sociálních sítích?

Úplně na zelené louce jsem nezačínala. Kromě sociálních sítí, byl v každé oblasti člověk, který se aktivitám svým způsobem věnoval a poskytoval mi potřebnou podporu. Mojí snahou bylo všechny tyto aktivity posunout na vyšší úroveň a propojit je do jedné linky, která by posilovala celkovou image klubu. Bylo to náročné období, hlavně časově. Ale všechny činnosti mě bavily, brala jsem je jako koníček.

Které období vaší mediální činnosti vám utkvělo nejvíce v paměti?

Sezona 2015/16 před postupem do divize. Všechny aktivity začaly dávat smysl a jelo se na sto procent.

Kam podle vás směřuje fotbal v Hostouni?

Stále dopředu, což nemusí nutně znamenat jen vyšší soutěže. Ve všech sférách klubu jsou lidé, kteří chtějí posouvat limity a pracují na překonání překážek ve všech oblastech.

Výňatek z loni vydané knihy My jsme Hostouň, která mapuje historii hostouňského fotbalu.  Publikaci si můžete zakoupit při domácích utkáních áčka i béčka. To je zpravidla každou neděli odpoledne dle hracího času prvního týmu a rezervy Sokola. Každý čtvrtek od 19 hodin jsou knihy k dispozici v klubovně u hřiště, kde tento den pravidelně zasedá výbor klubu.