10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

M.Vlček - komentář zápasu B týmu (3.kolo)

Trenér B týmu Míra Vlček nám řekl pár slov o posledním zápase

V zápase jsme se museli vypořádat s absencí pěti hráčů základní sestavy (Hlava, Seidl, Žíla, Fábry a Bureš). Středová řada byla doplněna o dva hráče "A" mužstva (Hanuščík, Krupička L.) a v útoku nastoupil společně se Slaninou Bodnár. Nejen tyto změny se bohužel negativně promítly do defenzivní hry celého mužstva. Směrem dopředu jsme předváděli slušný fotbal do 65. minuty utkání (do stavu 2-1). Směrem dozadu jsme kupili chybu za chybou od první minuty. Ty jsme se štěstím a kvalitním pohybem dokázali uhasit ...bohužel pouze do zmiňované 65. minuty zápasu. Od té doby se za výkon našeho mužstva stydím a věrným fanouškům, kteří přišli i za tak nepříznivého počasí na stadion, se omlouvám.