29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Můžeme se za výkon stydět

Hostouň – Hodně rozzlobený na svůj tým byl po prohře Hostouně s Loděnicemi jeho předseda klubu Jiří Hondl. „Musím se omluvit všem našim příznivcům za nedělní fotbalovou blamáž, kterou jsme předvedli zejména ve druhém poločase utkání. I když ti, kteří by se měli asi nejvíce omluvit, jsou hráči podepsaní pod tímto výkonem a to všichni bezezbytku, " hněval se Hondl. Ten doufá, že si hráči díky této lekci uvědomí, že fotbal je hra, kde vesměs rozhodují momentální předvedené výkony na hřišti. „A nikoliv jména nebo to, kde kdo kdy hrál. Dostali jsme zaslouženou a spravedlivou lekci od soupeře, který očekával po prvním poločase deset gólů ve své síti a předvedli jsme výkon, jenž neměl s fotbalem nic moc společného a za který se můžeme jenom stydět, " řekl a dodal, že nezbývá nic jiného než se pokusit odčinit tento výsledek a hlavně přístup ke hře a fotbalu v dalších zápasech, které přijdou. „Myslím, že mají hráči a celý realizační tým o čem do příští soboty přemýšlet, " doplnil Jiří Hondl.