MP | Halový turnaj mladších přípravek - Lužiny - Motorlet Praha 4.3.2018

V neděli 4. března jsme se zúčastnili halového turnaje pro mladší přípravky (pro hráče narozené 1.1.2010 a mladší). Hrálo se systémem každý s každým (6 týmů) 4+1, v časovém intervalu 14 minut.
Bohužel jsme dorazili ve velmi "okleštěné" sestavě. Většina hráčů byla na horách nebo marodila. Vzhledem k tomu, že více hráčů z ostatních týmů byli především ročníky 2010, bylo to na palubovce znát.  Jak psáno výše, tento týden jsme navíc vůbec netrénovali a to bylo také velice vidět. 
 
Sestava Sokol Hostouň: 
Matěj Mezsároš
Tomáš Skála
Matěj Illiáš
Jan Kučera
Marek Procházka
David Myslík
Vojta Krupička
Aneta Myslíková
Karolína Kohoutová
 
První zápas jsme sehráli s týmem Fotbalové akademie Praha a hned v první minutě jsme prohrávali 0:1. Herně jsme propadávali ve všech činnostech a zápas jsme prohráli 0:3. Později jsme litovali, že jsme na tohoto soupeře nenarazili v pozdější fázi turnaje, nicméně, jak známo, na "kdyby" se nehraje....
 
Dalším naším soupeřem byla Bohemians Praha. Bohužel se nám opět nedařilo přecházet přes obranu soupeře. Chvilku jsme sice odolávali tlaku jejich hráčů, bohužel se nám opět nepodařilo vstřelit ani jednu branku a nakonec jsme podlehli 0:4.
 
V našem třetím zápase jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje, mladší přípravku z Pardubic. V tomto zápase jsme začali konečně kombinovat, podařilo se nám dokonce vstřelit branku a dlouho jsme drželi remízu 1:1. Bohužel jsme totálně odpadli v posledních 3 minutách, kdy jsme dostali 5 gólů a prohráli tak 1:6. Autorem naší jediné branky byl Matěj Mezsároš.
 
V našem předposledním vystoupení jsme sehráli asi naše nejlepší utkání. Lépe řečeno  první polovinu utkání. Krásně jsme si nahrávali a našeho soupeře, Slavoj Vyšehrad, jsme přehrávali a v 8 minutě jsme vedli již 3:0. Pak se ovšem role na palubovce otočili a během chvilky soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Těsné vedení jsme neudrželi, inkasovali jsme minutu před koncem zápasu ze standardní situace, konečný výsledek 3:3. 
Branky Hostouň: David Myslík 2, Jan Kučera 1
 
V posledním utkání turnaje jsme vyzvali pořadatele, SK Motorlet Praha. V tomto zápase jsme nezačali špatně, hrálo se nahoru dolu a držel se bezbrankový stav. Po individuální chybě jsme dostali gól na 0:1, chvilku jsme ještě vyvíjeli tlak a zkoušeli vyrovnat, v posledních 3 minutách jsme bohužel inkasovali ještě dvakrát. Konečný stav 0:3
 
Konečné pořadí turnaje:
 
1. FK Pardubice
2. Bohemians Praha 1905
3. FK Slavoj Vyšehrad
4. SK Motorlet Praha
5. Fotbalová akademie Praha
6. Sokol Hostouň
 
Sympatické gesto od pořadatelů bylo ocenění našich hráček, Karolíny Kohoutové a Anety Myslíkové. Naše hráčky byly jediná děvčata na turnaji a tak dostaly speciální medaili.
 
Tento turnaj se nám sice nepovedl, za 14 dní ale můžeme zkusit uspět znovu. Jedeme opět do této haly a znovu se bude jednat o turnaj mladších přípravek. Tento týden se opět pustíme do trénování, přijedeme snad již s uzdravenou marodkou a pokusíme se navázat na úspěchy z turnajů minulých, kdy se nám pokaždé podařilo přivézt nějakou medaili....
 
Milan Mészáros, Tomáš Skála
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Fan Shop Sokol Hostouň