29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Memoriál Jirky Kukelky - Navždy v srdci „21“

Memoriálu Jirky Kukelky v červnu vystavila stopku průtrž mračen a v původním termínu dovolilo počasí odehrát pouze tradiční exhibiční utkání přátel a spoluhráčů Jirky. Ale ani o turnaj letos nebudeme nakonec ochuzeni a putovní pohár pro následující období najde svého majitele. Nový termín byl stanoven na 13. srpna. Oficiální začátek fotbalového turnaje je naplánován hodinu po skončení třetiligového utkání A mužstva s Dynamem České Budějovice (13:30).

Turnaje je zúčastní domácí výběr, Sokol Dobrovíz a SK Velké Přítočno. Hrát bude každý s každým 2x30 minut. O vítězi 7. ročníku Memoriálu Jirky Kukelky rozhodne konečná tabulka.

Program:

13:30 Sokol Hostouň – Sokol Dobrovíz

15:00 Sokol Dobrovíz – Velké Přítočno

17:00 Sokol Hostouň – Velké Přítočno

Po celý den bude v areálu k dispozici občerstvení, dětské hřiště a možnost nabýt spoustu nejen fotbalových zážitků.

Vstupné: dobrovolné

Výtěžek celé akce bude putovat na dobročinné účely.