Letní posila A mužstva:Daniel Kosina

Z mužstva Kablo Kročehlavy přichází mladý talentovaný hráč Daniel Kosina (ročník 1994). Technický hráč obranných řad prošel střediskem mládeže SK Kladno, aby se posléze vrátil do svého mateřského klubu Kablo Kročehlavy. trenér Mužík hovoří o tomto hráči jako velkém příslibu pro náš klub:"Dan je ještě velice mladý fotbalista, ale již první tréninky ukazují na jeho potencionál.Je to pracovitý hráč se solidní rozehrávkou a slušnou poziční hrou. Samozřejmě, že je na něm vidět ještě nevyzrálost a fyzický deficit, ale to je naprosto normální.Zatím zvládne naplno třicet maximálně pětetřicet minut, ale nebojí se, nemá zbytečný ostych před zkušenějšími spoluhráči a to je dobře.Určitě má perspektivu a budu záležet jenom na něm samotném jak šanci využije, jak bude pracovat a jak dalece bude trpělivý.Když ho sleduji v tréninku vidím v něm výkonostně Frantu Motlíka před čtyřmi, pěti lety.Dan je normální kluk a sám vím že musí pro svůj růst tvrdě pracovat.Mezi kluky v kabině zapadl velmi dobře a mančaft mu určitě pomůže"