Letní posila A mužstva: Šilhán Jaromír

---Z Baníku Sokolov přichází fotbalista, který má své kořeny na kladensku v Lidicích.Jeho otec odehrál v našem klubu spousty úspěšných let a teď na rodinnou tradici Šilhánů navazuje jeho syn Jaromír Šilhán (ročník 1983)----- ---Bývalé kluby : SK Kladno, Bohemians Praha, Baník Sokolov, Králův Dvůr, Roudnice nad Labem, SK Kunice, SK Slovan Varnsdorf, 1. FC K. Vary, SK Rakovník, Sokol Libiš-- trenér Mužík k tomu dodává:"Od Míry si slibujeme a očekáváme jednoznačně goly a zlepšení finální fáze naší hry.Jeho příchod je určitá reakce na naši golovou potenci v jarní části soutěžě.Těch neproměněných příležitostí bylo i přes bodové zisky již příliš mnoho.Příchod Míry se prakticky připravoval od minulého léta, kdy bylo vedení klubu s Mírou domluveno na jeho příchodu letos v létě.Je to velmi zkušený hráč s ligovými parametry a očekávám od něj, že přinese klid do našeho zakončení a goly i v situacích, kdy se mužstvu nebude střelecky příliš dařit.O jeho schopnostech nemá smysl debatovat.Nepřišel se k nám učit fotbal, je to hotový hráč a čekáme , že na hřišti se jeho zkušenosti projeví."