10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

KOMENTÁŘ TRENÉRA B TÝMU K ZÁPASU

B tým snad opět našel přes zimu ztracenou formu a porazil suverénně 6:1 Kamenné Žehrovice, na jejichž hřišti na podzim prohrál 0:2.

V prvním poločase jsme vytěžili z minima maximum. Dokázali jsme se dostat do čtyř gólových šancí se 100% úspěšností jejich využití. Jinak se hrál fotbal od vápna k vápnu s častými chybami v rozehrávce na obou stranách. S ohledem na naše průběžně navyšované vedení se dá konstatovat, že jsme měli hru pod kontrolou. Druhý poločas byl oproti prvnímu z naší strany svižnější (řekl bych, že k tomu přispěla i horší fyzická kondice soupeře). Postupem času se dostala do hry téměř celá střídačka a konečné skóre je odpovídající dění na hrací ploše.