17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

Prohru B týmu z posledního víkendu nám okomentoval jeho tenér Míra Vlček ml.

Prvních 25 minut utkání předváděli hráči přesně to, co bychom si od nich představovali. Dovolím si tvrdit, že takový výkon by stačil na většinu mužstev hrajících o soutěž výše. Obrovským pohybem a chutí hrát jsme si vytvořili několik nadějných situací ke skórování, ze kterých jsme však vytěžili pouze jednu branku. Pak v naší hře nastalo něco, co opět nemá vysvětlení. Hra bez pohybu, myšlenky, střelby, nulová komunikace mezi hráči ...úplný opak toho, co jsme do té doby praktikovali. Do poločasu jsme ještě přežili dvě velké šance domácích, avšak v tom druhém inkasovali po rohovém kopu, kdy osamocený hráč soupeře neměl problém se zakončením. Rovněž druhá branka padla po chybě v defenzivní činnosti. Posledních 15 minut hry jsme sice měli platonickou převahu, ale gólovou situaci si již fotbalem v chůzi nedokázali vytvořit.