10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

HODNOCENÍ PRVNÍCH DVOU JARNÍCH ZÁPASŮ B TÝMU

Trenér béčka Miroslav Vlček ml. nám shrnul zápas v Lidicích a s Klobuky. Bohužel mužstvo obě prohrálo i přes gólové šance a poměrně dobré výkony alespoň v částech zápasů.

Lidice : Hostouň – 3:1 (Chuck Onu-Nsii)

Myslím, že jsme v prvním poločase předvedli slušný výkon. Po hříchu jsme však využili pouze jednu z několika šancí ke skórování a tak na ukazateli svítil po prvním dějství stav 1-1. Druhý poločas se nám ovšem hrubě nevydařil. Místo, abychom soupeře přehráli našimi přednostmi a přeběhali jej, chyběl nám právě pohyb a myšlenka. Při spoustě situací jsme předrželi balón a nedokázali si tak kvalitně rozehrát. Do zápasu jsme se vrátili až v 80. minutě, kdy soupeř zalezl a díky svým zkušenostem už nám nedovolil utkání ani zdramatizovat.

Hostouň : Klobuky – 1:2 (Kubát)

I na jaře pokračujeme v obrovských výkonnostních rozdílech v rámci jednoho utkání. V prvním poločase jsme sice měli míč častěji v držení, ale naše hra byla pomalá se zdlouhavou a tím pádem i často nepřesnou rozehrávkou. Soupeře jsme pustili do tří gólových šancí a ten jednu z nich využil. Naproti tomu my jsme hostujícího brankáře ohrožovali pouze nepřesnými pokusy z dálky. V druhém poločase se obraz naší hry výrazně změnil a soupeře jsme několikrát přikovali kolem jeho vlastního vápna. Bohužel několik našich gólových šancí zůstalo nevyužito a naopak hosté hrající na brejky po individuální chybě zvýšili na dvoubrankový rozdíl. I za tohoto stavu jsme si vytvořili další šance ke skórování, proměnili pouze jednu a tak jsme podruhé za sebou vyšli bodově naprázdno.