10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

KOMENTÁŘ M. VLČKA ML. K ZÁPASU B TÝMU

Trenér B mužstva Miroslav Vlček mladší nám opět zhodnotil utkání posledního kola, tentokrát vítězné. 3 body si tým přivezl ze hřiště 1.týmu tabulky Kročehlav.

Nelze hodnotit jinak než pochvalou. Tři body se samozřejmě počítají, ovšem potěšující byla naše hra a to zejména v prvním poločase, ve kterém jsme jasně dominovali. Jedinou kaňkou bylo naše pouze jednobrankové vedení, protože kdyby se odcházelo do šaten za stavu čtyři či pět ku nule, odráželo by skóre prvního poločasu dění na trávníku. V úvodu druhého poločasu jsme přežili první gólovou příležitost domácích a v jeho průběhu pak dvakrát udeřili. I když soupeř hru ve druhém poločase vyrovnal, udrželi jsme čisté konto a zaslouženě zvítězili. Zápas byl pro mě osobně ukázkou toho, že když po hráčích něco chceme, oni to ze začátku zápasů plní a ono to funguje, začnou tomu sami věřit a jejich výkon strašně roste a s nimi i výkon celého mužstva. Věřím, že takový výkon dokážeme zopakovat i před našimi fanoušky na domácím hřišti. Těm skalním, kteří vážili cestu v sychravém počasí na venkovní utkání, děkujeme!