Klubové sdělení – mládež: Od nové sezony dochází ke změně plateb klubových příspěvků

Z důvodu narůstajících nákladů na fungování mládežnických mužstev, je klub nucen sáhnout od nové sezony k nepopulárnímu kroku, a to k navýšení klubových příspěvků. Dochází i ke změně způsobu a frekvenci plateb.

Bohužel situace nazrála do stavu, kdy musíme upravit klubové příspěvky mládeže na sezonu 2022/2023. Veškeré naše vstupní náklady (energie, doprava, pomůcky, pronájmy atd…) výrazně stoupají, a naopak nám klesla reálně podpora ze strany NSA a dalších partnerů.

Počínaje měsícem srpna 2022 upravujeme tedy příspěvky na 600 Kč / měsíc pro všechny mládežnické kategorie.

Nově se klubové příspěvky budou hradit prostřednictvím faktur, které budeme zasílat na kontaktní emaily hráčů uvedených v evidenčním formuláři. Zároveň od října dojde k úpravě frekvence plateb příspěvků, kdy měsíční platbu nahradí kvartální (říjen-prosinec, leden-březen…). Pokud jste již zaslali příspěvek za měsíc srpen, bude částka zohledněna v nejbližší zaslané faktuře.

Bližší a podrobnější informace o platbách zašleme v nejbližší době prostřednictvím emailu.

Lukáš Horníček

Sokol Hostouň | sekretář klubu