10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

KD: Tři body trefila hlava Vašáka

Velká neznámá stála před borci Hostouně, kteří zajížděli na hřiště předposledního Mostu.

Ten hrál na podzim s velice mladým mužstvem a otázka byla, nakolik se mu přes zimu podařilo posílit. "Nevypadalo to, že by se u nich něco změnilo," mínil útočník Jaromír Šilhan, jen nastoupil až na poslední čtvrthodinu.

Podle něj nebyl poklidný zápas na velebudické umělce festivalem šancí. "Myslím ale, že víc jsme jich měli my. Vyhráli jsme zaslouženě,"prohlásil.
Jediný gól zápasu vstřelila ve 22. minutě nová hostouňská akvizice Vašák. Mimochodem, byl to vůbec první jarní gól divize B.

Po centru Buranta šla jeho hlavička do sítě od země. "Pak jsme to odehráli v kliku. Trvalejší tlak jsme jim nedovolili," pochvaloval si Šilhan.

Na nezvyklém místě nastoupil Marek, jenž se na stará kolena posunul na post podhrotového útočníka. "V téhle soutěži si to v pohodě odehraje i tam," mínil urostlý forvard.

Most - Hostouň 0:1 (0:1).
Branka: 22. Vašák. ŽK: 5:2. ČK: 90. Boušek (M).
Hostouň: Pavlík - Hanuščík (34. Krupička T.), Burant, Boruta, Vlasatý - Krndžija (48. Rouček), Krupička L., Čurda (87. Zeman), Vašák - Marek - Trnka (79. Šilhan).

Autor: Jiří Nagy
Zdroj: http://kladensky.denik.cz/fotbal_region/tri-body-trefila-hlava-vasaka-20170311.html