4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

KD: Hostouň: další těsná porážka

Ani dvě branky Tomáše Roučka nedovedly Hostouň ke kýženému bodovému zisku. Na hřišti pražského Meteoru prohrála divizní mač 2:3. Na jaře popáté podlehla o jediný gól a další dva zápasy nezvládla v rozstřelu!

„Dnes se mi to povedlo. Bohužel moje branky k vítězství nevedly. To bych musel dát v našem případě minimálně hattrick, protože naše obrana dělala kiksy, které nás stály zápas," prohlásil šestadvacetiletý útočník.

Jeho zásahy hosté dvakrát vyrovnali. První vstřelil po centru Krndžiji, při druhém se povedla Novákovi s Čurdou kombinace, po které šel sám na branku. „Konečně nám začaly vycházet průnikové přihrávky," pochvaloval si. Hostouň mohla i vyrovnat. Tři minuty před koncem však skončila Zachariášova dělovka z 25 m na břevnu!
Rouček mínil, že vyjma začátku zápasu nehráli špatný fotbal a litoval, že za stavu 2:2 nedokázali utkání zlomit ve svůj prospěch. Možnosti na to měli. „Kdyby se zadařilo, tak jsme mohli klidně vést 5:2. Okolnosti nám ale nepřály a chybělo nám také štěstíčko," prohlásil.

K vyrovnání nevedlo ani posílení ofenzivy. V závěrečných minutách měli na hřišti pět útočníků!

Zdroj: Jiří Nagy, Kladenský deník