4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

KD: Hašek dva body bral, škoda ale tyček

Kladno - Ve výborném utkání porazili divizní fotbalisté Hostouně silný celek Ostré po penaltovém rozstřelu 1:0.

“S dvěma body nemůžeme být nespokojení. Soupeř byl velmi kvalitní a věděl, co má hrát,“ prohlásil domácí kormidelník Zdeněk Hašek, jemuž se líbila zejména první půle, která se hrála nahoru dolů. Jeho svěřenci v ní dvakrát mířili do tyčky.

Nejprve Šilhanovu střelu vytěsnil na konstrukci brankář, pak zastavila tyč střelu Hájka. Aby toho nebylo málo, tak po změně stran Gajecký napálil břevno.

„Beru to tak, že člověk musí mít pokoru. Máme bod navíc a udrželi jsme doma neporazitelnost. Je důležité, že jsme se utvrdili, že můžeme hrát s každým,“ podotkl Hašek.

Podle něj byli hosté, které šlechtí výborná defenziva, posledních dvacet minut s bodem spokojení.

„Tady jsme asi mohli trošku víc přitlačit. Ale jak jsem říkal, nemůžeme být nespokojení. Fotbal se musel lidem líbit,“ prohlásil kouč vítězů a pochválil rozhodčí Šálkovou, která hru pouštěla a nechala ji spád. Rozstřel měl devět sérií, přičemž Kudrna dva pokusy hostů lapil.

Autor:Jiří Nagy, zdroj