KD | Anketa: Hlasuj pro hostouňské béčko v anketě o nejoblíbenější tým

V rámci covido-okurkové sezony přišel portál Deník.cz s anketou o nejoblíbenější tým středočeských krajských soutěží. Po krajském přeboru a obou I.A třídách jde na scénu nejnižší krajská soutěž – I.B třída – skupina A, kde působí naše rezerva Sokola. Pomozte svými hlasy dostat béčko Hostouně na vrchol ankety.

Anketa o nejoblíbenější tým I.B třídy skupiny A končí ve čtvrtek 11. března 2021 ve 12.00 hodin. Vítězný klub se může těšit na unikátní odměnu – v Deníku mu věnujeme celou stránku novin, oddíl tak bude prezentován ve všech koutech Středočeského kraje. Stejně tak i na webových stránkách Deníku. V dalších týdnech dojde i na další skupiny I.B třídy.

>>>>>>>>>>   HLASUJ ZDE   <<<<<<<<<<

Hlasovat můžete opakovaně, maximálně však jednou za 5 minut.