4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Včerejší neděle byla pro náhodného kolemjdoucího úplně stejná, neděle jako každá jiná.

Hrál se fotbal. Na hřišti se přeci hraje každé nedělní odpoledne. Ale včerejší zápas byl mimořádný.

A týmu se podařilo něco, co ještě žádnému týmu v klubu – historický postup do divize!

Díky své bojovnosti se umístili na 2.mistě tabulky Krajského přeboru a kolo před koncem soutěže si tak zajistili přímý postup.

Všichni byli před včerejším zápasem nervózní, odpolední déšť sice pročistil vzduch, ale nervy neuklidnil.

Naštěstí jsme se nestrachovali dlouho a už v 5. minutě uklidil míč do sítě Daniel Novák a následoval ho v 17.minutě František Motlík. Krátké zakolísání přišlo ve 24.minutě, když se stav zvýšil na 2:1, ale odpověď následovala vzápětí, třetí branka opět patřila Danovi. Do kabiny (do bufetu) jsme mohli jít klidnější. J

Říká se, když už, tak už…

A tým se do hry opřel, a dal hostům další dva góly. (68. a 75. minuta Hofman) a bylo rozhodnuto.

V 90.minutě propuklo nadšení.

JSME TAM!!! HOŠI DĚKUJEME!!!

Odkaz na celý zápas najdete zde. Na vítězný pokřik se můžete podívat tady a ve fotogalerii jsou nahrány fotky jak ze zápasu, tak oslav.

A abychom nezapomněli….

Jako překvapení jsme si pro VÁS VŠECHNY, kdo jste stáli při nás, připravili ohňostroj!

Tak doražte v sobotu na 22:00 hod. na hřiště a připijte si námi! (občerstvení bude otevřeno)