4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

JAK JSME HRÁLI - 5.4.–18.4.

TENTOKRÁT VÁM PŘINÁŠÍME SHRNUTÍ UTKÁNÍ VŠECH MUŽSTEV BĚHEM UPLYNULÝCH 14 DNŮ.

A tým

Neděle 9.4., 16:30 MÚ: Hostouň:SK Kladno 0:1

-komentář asistenta trenéra Miroslava Supáčka:

V zápase s SK Kladno jsme před pěknou diváckou kulisou (800.diváků) nedokázali bodovat. Opět jsme si vytvořili víc šancí než hosté, ale finální řešení nám ovoce nepřineslo. Bohužel naše koncovka je to, co musíme zlepšit.

Sobota 15.4., 17:00 MÚ: Český Brod:Hostouň 2:1

Zápas v Českém Brodě jsme gólem Buranta zdramatizovali, ale na body to opět nestačilo, škoda myslím, že remíza by zápasu slušela více. Po Velikonocích se musíme dobře připravit na dalšího soupeře a konečně zabodovat.

B tým

Sobota 8.4., 16:30 MÚ: Družec:Hostouň 2:2

-komentář trenéra Miroslava Supáčka:

Tak dnešní sobota se nevydařila dle našich představ, první poločas jsme i vlivem těžkého terénu prolajdali. Ve druhém jsme si vytvořili několik šancí, nastřelili 2x břevno, ale na víc jak bod to nebylo. Škoda, nevyužili jsme zaváhání Slaného B a po nezaviněné srážce hlavami se zranil Viduna. Přejeme mu brzké uzdravení. Do zápasu dobře zasáhli i dva dorostenci Dědeček a Linc.

Neděle 16.4., 17:00 MÚ: Hostouň:Dubí 8:0

Veselé Velikonoceeeeeee!!!! S chutí jsme si zastříleli, sympatický soupeř neodolal našemu tlaku, zvlášť ve dvou pasážích: 3x jsme skórovali mezi 19-32.minutou a následně 3x mezi 69-85.minutou.

Dorost

Sobota 8.4., 10:15 MÚ: Kněževes:Hostouň 3:0

-komentář vedoucího Lukáše Horníčka:

Dorostenci o víkendu odehráli třetí jarní mistrovské utkání. Nedobré vyhlídky pro tento zápas v Kněževsi nabíraly na obrátkách už před zápasem, kdy jsme museli řešit absenci 5 hráčů základní sestavy. I přesto jsme vstupovali do utkání s odhodláním v obměněné sestavě soupeře porazit… Bohužel jsme od začátku tahali za kratší konec. Nízkým nasazení a velkým počtem individuálních chyb jsme soupeře pustili v prvním poločase do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase se naše hra o trochu zlepšila, ale na vstřelení branky to nestačilo. Naopak soupeř přidal třetí branku a oslavil teprve třetí výhru v sezóně.

Závěrem: ve dvou předchozích utkáních nebyl náš výkon ideální, ale dařilo se nám soupeře přehrát nasazením. Tentokrát však zůstalo nasazení někde na půli cesty na hřiště soupeře a v součtu s velkým počtem špatných individuálních výkonů zůstaly spravedlivě 3 body v Kněževsi.

Pátek 14.4.-Neděle 16.4. turnaj Prague Spring Cup

-komentář trenéra Zdeňka Nachtigala:

V Praze byl rozehrán o velikonočních svátcích 8.ročník turnaje PRAGUE SPRING CUP za účasti 85 týmů od mladší přípravky po muže a dívky. Naši dorostenci odehráli skupinu za účasti týmů z Dánska a Itálie. V pátek byl slavnostní nástup na hřišti v Edenu a od 17.00 jsme odehráli první utkání na Motorletu s Dánským týmem IK Frem Suldrup ,,1,,. Bohužel jsme podlehli soupeři 0:5, výsledek ovlivnila brzká přísná červená karta pro našeho stopera a navíc nám ve druhém poločase soupeř zranil gólmana a zápas musel dochytat hráč Lukáš Fanta. V sobotu jsme odehráli další dva zápasy a to s Italy 1:1 a s Dány, kde jsme odešli poraženi 1:2 a čekal nás v neděli zápas o třetí místo, ve kterém jsme opět nastoupili proti IK Frem Suldrup  ,,2,,. Zvítězili jsme 3:1 a skončili tak na třetím místě. v celém turnaji se vystřídalo 20 hráčů, kteří  v žádném zápase nic nepodcenili a skvěle reprezentovali Sokol Hostouň a za to zaslouží velkou pochvalu.

Hráči : Vaněk, Dědeček, Krejsa, Fanta, Kříž, Pechar, Tyle, Čečetka, Urban, Linc, Mikeš, Richter, Nachtigal, Paluka, Formánek, Šajban , Máj, Kuba, Ďurčanský, Kameš.

Střelci: Fanta 2x, Linc, Mikeš, Formánek

Starší žáci

Neděle 9.4., 10:00 MÚ: Hostouň:Dobříš 3:0

Komentář šéftrenéra mládeže Jaroslava Vejvody:

Utkání probíhalo v režii našich hráčů. Mohlo a mělo skončit vyšším rozdílem, jelikož soupeřovi hráči byli výrazně menší než ti naši.

Středa 12.4., 10:00 MÚ: Slaný:Hostouň 5:0