10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

Opět vám přinášíme shrnutí utkání a turnajů během uplynulého víkendu

Sobota 11.3.

10:15 MÚ A tým: Most:Hostouň  0:1 (Vašák)

Komentář asistenta trenéra Miroslava Supáčka:

Tak z Mostu vezeme místo uhlí 3 body, ale hřejou parádně. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ve 22.min. Burant vybojoval ztracený míč, jeho centr na zadní tyč přetavil v gól hlavou navrátilec z jižní polokoule Marek Vašák. Ve druhém pol. jsme se zatáhli a bohužel nedokázali po brejcích dát uklidňující druhý gól, šance jsme na to měli. Vyhráli jsme zaslouženě, hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

11:30 PÚ dorost: Tempo Praha:Hostouň 7:1 (Dědeček)

Komentář trenéra Zdeňka Nachtigala:

Třetí přípravné utkání máme za sebou, bohužel výsledek je pro nás velmi krutý (museli jsme kombinovat se sestavou ,protože nám chyběli někteří hráči ze základní sestavy), protože kluci do 20.minuty, než se zranil brankář Kučera, hráli velmi pozorně a fotbalovějšího soupeře k ničemu vážnému nepustili. Po zranění Kučery šel do brány brankář Kettner, který má za tři měsíce přípravy jen pět účastí na tréninkových jednotkách a na jeho výkonu to bohužel bylo znát a poločas jsme prohráli 0:3. Ve druhém poločase kluci opět začali hrát svoji hru, ale v úvodu jsme opět inkasovali a opět jsme střídali brankáře, protože mu bylo špatně. Mezi tyče se postavil Lukáš Fanta a vůbec si nevedl špatně, několikrát náš tým podržel. Do hry jsme od začátku zápasu nasadili nového hráče Jakuba Vachudu, který má zájem u nás hrát, předvedl se v dobrém světle a bude velmi kvalitní posilou. V tomto zápase se v dobrém světle také předvedli obránce Krejsa a útočník Kříž.

16:30 PÚ B tým: Unhošť:Hostouň 0:10 (Fábry 3, Kubát 3, Slanina, Seidl, Viduna, Onu-Nsii)

Komentář trenéra Miroslava Supáčka:

V sobotním podvečeru se nad Unhoští přehnala zelenobílá smršť,10:0(4:0)góly. Hráči B týmu zaslouží pochvalu za aktivní přístup po celé utkání.

9:00-14:00 turnaj starší přípravka – hala Unhošť

V obrovské konkurenci se tým umístil na 2. místě z 8, přičemž za sebou nechala např. Okresní výběr z nezúčastněných mužstev či silné Kročehlavy. Na prvním místě skončil domácí tým, s nímž naši hráči prohráli těsně 1:2.

9:00-14:00 turnaj mladší žáci – Louny

V konkurenci mužstev jako jsou Louny, K. Dvůr, Slaný, Trnovany, Velvary, N. Strašecí a Brozany tým obsadil 8 místo, pozitivem ale je např. skalp Králova Dvora a také předvedená hra proti věkově starším hráčům.

Neděle 12.3.

16:00 PÚ starší žáci: Zličín:Hostouň  4:5 (Jirásek 2, Novák 2, Maxant)

Ve druhém utkání pod novým trenérem Jiřím Duškem naši hráči přehráli Zličín hlavně v úvodních dvou třetinách, poté doplatili na slabší fyzickou kondici. Trenér byl potěšen zlepšenou hrou, již má poměrně jasno ohledně silných postů jednotlivých hráčů.