4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Jak hrálo béčko #03

V sobotu 17. září od 17 hodin sehrálo B mužstvo venkovní utkání proti SK Slovan Dubí. Diváci mohli vidět celkem deset branek. Utkání nakonec skončilo 5:5 a o "bonusový bod" musely rozhodnout pokutové kopy.

Děj utkání popisuje trenér Miroslav Supáček:

Přestřelka Na Vysokém: SK Slovan Dubí - Sokol Hostouň B 5:6 (1:1) na PK. Po 1. pololočase, který skončil 1:1 se ve 2. poločase spustil tropický liják a s ním nevídaná kanonáda.

Průběh utkání: 8. minuta – Slanina (0:1), 28. minuta – (1:1), 53. minuta - z pokutového kopu (2:1), 55. minuta - z rohu Bureš (2:2), 68. minuta - z pokutového kopu (3:2), 76. minuta – (4:2), 80. minuta - Kubát (4:3), 83. minuta -  Slanina (4:4), 84. minuta - Slanina (4:5) a 86. minuta - (5:5). V následných PK jsme se nemýlili a máme 2. body. Domácí houževnatý tým dokázal z minima vytěžit maximum, nedokázali jsme vyhrát v normální hrací době i zásluhou famózního výkonu domácího brankáře Tutka, kterému pomohlo jednou i břevno.

Základní sestava: Švihel - Fábry, Bureš, Dolejš, Hofman, Novák, Bystřický, Kubát, Žíla, Hlava, Slanina

Střídání: Novák (60‘ Bodnár), Žíla (69‘ Kohout)

Podobný průběh zápasu jsem ještě nezažil.