17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

JAK HRÁLA NAŠE MUŽSTVA

Od uplynulého víkendu platí, že všechna naše mužstva odehrála aspoň 1 turnaj či přátelské utkání. Zde vám přinášíme výsledkový servis s detaily o jednotlivých akcích.

Sobota 4.3.

10:00 PÚ A tým: Motorlet:Hostouň   2:1 (Rouček)

-generálka A týmu na jarní část sezóny se soupeřem z Divize A skončila jedinou porážkou v zimní připravě, naše mužstvo se herně zvedlo až ve 2. poločase

-komentář asistenta trenéra Miroslava Supáčka:

A tým prohrál na UMT Motorletu 1:2 (0:2). V prvním pol. nám dělal velký problém  vysoký presink domácích. V té době jsme také v 6 a 12. min. inkasovali do konce pol. jsme hru srovnali a ve druhém, hlavně zásluhou střídajících hráčů dokázali dát po akci Zemana s Roučkem kontaktní gól (64. min.) a dokázali si vytvářet šance, mimo jiné - Zeman tyč. I přes prohru si myslím, že jsme na jarní sezonu dobře připraveni a těšíme se na první mistrovský zápas....

13:30 PÚ B tým: Hostouň:Mšec, UMT Rynholec  0:2

-komentář trenéra Miroslava Supáčka:

První přát. zápas B týmu se výsledkově nezdařil prohráli jsme se Sokolem Mšec 0:2. Soupeř hrající 1.B třídu nás předčil v důrazu a produktivitě, v tom musíme přidat. Góly jsme inkasovali po individuálních chybách. My se střelecky i přes řadu šancí neprosadili, ač umělecký dojem a držení míče bylo na naší straně.

10:00 PÚ starší žáci: Bílá Hora:Hostouň  7:3  (Jirásek 3)

- 1. Přátelské utkání tohoto týmu, zároveň 1. Utkání pod novým trenérem Jiřím Duškem, který utkání hrané na třetiny, z nichž prostřední naše mužstvo vyhrálo, zhodnotil jako vyrovnané, o výsledku rozhodly individuální chyby.

9:00-13:30 turnaj starší přípravka – hala Jeneč

- vzhledem k tomu, že pořadatel špatně zamluvil halu, ve které se hrálo utkáni v basketbalu, sehrála naše přípravka jen 1 zápas, poté se přesunula do Dobrovíze k tréninku a nemohla tak při své dobré formě získat další medaili.

9:00-14:00 turnaj mladší přípravka – hala Unhošť

- ve velké konkurenci kvalitních celků a týmů s fyzicky vyspělejšími hráči skončilo mužstvo na 4. místě.

Neděle 5.3.

11:00 PÚ dorost: Kryry:Hostouň  3:7 (Mikeš 3, Linc 3, Kříž 1)

- 2. Přátelské utkání dorostu, tentokrát se soupeřem z Ústeckého kraje

- komentář trenéra Zdeňka Nachtigala:

Dnes jsme sehráli druhé přátelské utkání,po vlažném prvním poločase, kde jsme se vyrovnávali s menším prostorem. Kluci ve druhém poločase jasně přehráli soupeře, kombinační hrou, přechodem 1 na 1, rychlostí, střelbou a týmovou hrou. Všichni kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon hlavně ve druhém poločase kde kluci splnili trenérské pokyny, které jim byli uděleny v poločase. Někteří kluci si také vyzkoušeli jiné hrací posty, na kterých nás docela překvapili (Kopuletý, Paluka, Čečetka, Linc a další). Nejlepší výkon podal novopečený brankář Kučera (chytá měsíc  a útočník Mikeš.

Pondělí 6.3.

17:30 PÚ mladší žáci: Hostouň:Řepy, UMT Rynholec   výsledek bude doplněn

-dozvuky víkendu, pokud byste měli málo fotbalu, střetnutí s pražským soupeřem