17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

Všechny naše mužstva již májí své podzimní zápasy odehrané a my jsme si pro Vás připravili menší infografiku, ve které Vám přiblížíme jak si mužstva vedou po podzimní části sezóny.

A mužstvo má v divizi odehranou již půlku sezóny a jako nováček si nevede vůbec špatně. Po podzimní části se drží ve středu tabulky na krásném 9. místě s 20-ti body. Z 15-ti odehraných zápasů si A mužstvo připsalo 5 výher, 3 remízi a 7 proher. Nejlepším střelcem podzimní části A mužska je Richard Veverka, který vstřelil 5 branek z 11-ti odehraných utkání.

B mužstvo bylo na podzim k nezastavení. Žádný se soupeřů nedokázal B mužstvo porazil a zaslouženě mu patří první příčka tabulky a titul půlmistra. 13 zápasů, 9 výher, 4 remízi a žádná prohra, taková je bilance B mužstva v podzimní části. Za zmínku stojí také skóre, které se prozatím zastavilo na číslech 64:18. Nejlepším střelcem je Miroslav Slanina, který vstřelil 15 branek z 13-ti odehraných utkání.

Dorost vstoupil do sezóny mnohem lépe než do té minulé. Po podzimní části se drží ve středu tabulky, přesnějí na 7. místě s 14-ti body. Z 11-ti odehraných zápasů mají dorostenci na kontě 4 výhry, 2 remízi a 5 proher se skórem 35:30. Nejlepším dorosteneckým střelcem je Radim Linc, který odehrál všechna utkání a dokázal vstřelit 12 branek.

Starší žáci jsou po podzimní části na 11. místě. Ze 13-ti zápasů mají pouze 2 vítězství, 2 remízi a 9 proher. Odpovídá tedy tomu i bodový zisk, který se zastavil na čísle 8. Nejlepším střelcem je Pavel Kočovský, který odehrál 10 zápasů a vstřelil 5 branek.

Mladší žáci, stejně jako dorost, přezimují na 7. místě. Bilance mladších žáků je 6 výher, 2 remízi, 4 prohry a skóre 29:28. Podzimní bodový zisk činí 21 bodů. Nejlepším střelcem mladších žáků je Šimon Potužník, který dokázal z 12-ti zápasů vstřelit 11 branek.

Gratulujeme všem kategoriím a přejeme hodně úspěchů v jarní části sezóny 2016/17!