Hráči Sokola na testech. Zájem je z Moravy i ze Slovenska

Zimní příprava začne bez dvou podzimních opor. Adam Vlasák se v lednu pokusí prosadit v sedmém celku Národní ligy. David Štětka zabojuje o angažmá ve slovenské nejvyšší soutěži. O jeho služby projevil zájem tým MFK Zemplín Michalovce.

Adam Vlasák již v závěru loňského roku zkoušel štěstí v prvoligovém SK Dynamo České Budějovice. Nyní zabojuje střelec sedmi podzimních branek o angažmá v sedmém celku Národní ligy 1.SK Prostějov. Kluby se prozatím domluvily na uvolnění hráče do 27. ledna.

Slovenskou nejvyšší soutěž by si od jara mohl zahrát David Štětka. Ten v úterý zahájil přípravu v Michalovcích. Dvacetiletý stoper přišel do Hostouně na roční hostování loni v březnu z pražské Slavie a hned se stal oporou zadních řad.

Jestli Adam a David budou na jaře působit v dresu Sokola nebo v nových týmech, napoví následující týdny. Oběma přejeme na testech hodně štěstí.

Autor: Lukáš Horníček

Foto (zdroj): sokol-hostoun.cz, mfkzemplin.sk