Hráči na hostování v číslech

Hned čtveřici hráčů uvolnili trenéři Sokola v letním přestupovém období na hostování, jež jim mělo poskytnout větší herní vytížením a mohli se tak lépe připravit na start v ČFL. A jak si vedli?

David Vitásek (20)

Ještě, než využil šanci účinkovat v televizní reality show Love Island, stihl za rezervu Povltavské fotbalové akademie odchytat 4 utkání, v nichž svými zákroky pomohl týmu ke třem vítězstvím.

Michal Kubáň (21)

Michal zahájil sezonu v Hostouni. Za větší minutáží v divizním Slaném odešel až v samém závěru přestupního období. Po svém příchodu se hned zařadil mezi pilíře základní sestavy. Než se v polovině října zranil v zápase s Vilémovem, stihl odehrát čtyři utkání.

Michael Richard James Houdek (25)

Do týmu SK Slaný se v létě stěhovala i jedna z letních posil Australan Michael Houdek. S aklimatizací v českém fotbale neměl velký problém. Ve středočeskému diviznímu celku odehrál 1100 minut a v záchranářských bojích pomohl čtyřmi góly.