4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

Hostouňští otočili zápas se Sokolovem. Dvě kola před zimní přestávkou jim patří sedmá příčka

V sedmém kole České fotbalové ligy si A mužstvo Sokola Hostouň připsalo druhé vítězství v řadě. Po týden staré výhře na půdě Dukly Praha, si tentokrát Hostouňští poradili na domácím hřišti s ex-druholigovým Baníkem Sokolov 3:1 a v tabulce poskočili na 7. místo.

Utkání se však pro Sokol nevyvíjel příliš dobře, když ve 12. minutě proměnil penaltu, po faulu Andyho v pokutovém území, hostující Ainca. Hostouňští však v zápase hráli prim a ve 29. minutě nejprve vyrovnali zásluhou Bízka a krátce před přestávkou dokonali obrat po úspěšné střele Vlasáka. V 57. minutě se prosadil útočník domácích Miker a pečetil tak brankový účet utkání na 3:1.

Sokol Hostouň vs. FK Baník Sokolov 3:1 (2:1)

Sestava – Sokol: Tetour - Bízek, Zahranychnyy (61. Habovda), Kosík, Krunert, Miker (61. Januška), Vlasák (71. Contreras), Štětka (78. Charvát), Fotr, Novák F., Hucek (78. Paulizzi)

Branky: 29. Bízek, 41. Vlasák, 57. Miker - 12. Ainca

Žluté karty: Tetour, Kosík, Novák F. - Krlička

Utkání pohledem trenéra Dominika Rodingera pro KD

Viděl jsem na týmu, že i když dostal první gól, tak prostě valí za výhrou. Obrat do půle byl základ naší výhry. Mezi realizákem a mužstvem nějakou sázku, kdyby kluci vyhráli tři zápasy v řadě. Čeká nás ovšem Admira a pak Vltavín, tedy velmi těžcí protivníci. Ale tým je v pohodě, budeme se prát dál.