Hostouň získala posilu do obrany. Z Dukly přichází Filip Novák

Po mohutném posilování středové formace se Sokol dočkal první zimní posily do obrany. Z Dukly Praha přichází stoper či krajní obránce Filip Novák. Ač dvaadvacetiletý velký mládežnický talent Fastavu Zlín strávil poslední rok a půl v nižších soutěžích, se třetí ligou má přes svůj nízký věk bohaté zkušenosti.  MSFL si zahrál jak v dresu Ševců, tak v Otrokovicích.

Východomoravský rodák získával první zkušenosti s fotbalem v klubech FC Brumov a TJ Nedašov. Od žákovského věku ve fotbalovém rozvoji pokračoval v mládežnických mužstvech FC Fastav Zlín, kde patřil mezi velké talenty a v pouhých sedmnácti letech si řekl o premiérovou nominaci v třetiligovém béčku Ševců. Celkem si připsal v MSFL 5 startů, dalších 25 zápasů odehrál za zlínskou juniorku.

První větší šanci v dospělém fotbale dostal v dresu třetiligových Otrokovic. Než sezonu 2019/20 zastavila pandemie, nastoupil téměř do všech utkání otrokovické Viktorky a vstřelil dvě branky. V následujících měsících, kromě přerušených soutěží, přibrzdilo jeho fotbalový posun i zranění. Pro restart fotbalové kariéry zvolil v létě 2020 „domovský“ tým TJ Nedašov hrající krajský přebor. Odtud se po pár měsících vydal na zkušenou do Velvar. Aktuální ročník 2021/22 zahájil v dresu „céčka“ pražské Dukly.

Rok narození:

Post: