Hostouň zabojuje o postup s ligovými Pardubicemi

Hostouňští po roce přivítají prvoligového soupeře.  Dnešní los 2. kola poháru Mol Cup přisoudil Hostouni FK Pardubice. Oficiální hrací den je stanoven na středu 25. srpna.

V rámci losu druhého kola poháru Mol Cup byly v osudí už i kluby z Fortuna národní ligy a Fortuna ligy. V osudí chyběli pouze letošní účastníci evropských pohárů AC Sparta Praha, FK Jablonec, 1. FC Slovácko, FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha (pozn.: zapojí se až do třetího kola). Hostouňským nakonec los přiřknul jednoho z papírově nejtěžších možných soupeřů - FK Pardubice.

V loňské prvoligové sezoně mužstvo Pardubic z pozice nováčka nasbíralo úctyhodných 52 bodů a do posledních kol hrálo o účast v evropských pohárech. Vstup do letošního ročníku se Pardubickým příliš nevydařil. Po čtyřech kolech má pouze dva body za domácí remízy s Mladou Boleslaví a Karvinou.

„Každé takové utkání je pro Hostouň svátkem. Doufám, že přijde plný dům. I když nejde o velký klub jménem, tak k Pardubicím mám velký respekt, který získali minulý rok svojí hrou, výsledky a celkovým vystupováním. Jde o mladý tým a očekávám dobrý fotbal z obou stran bez tlaku na výsledek,“ řekl k losu trenér Dominik Rodinger.

Kompletní los 2. kola (25. 8. 2021)

Hostouň - Pardubice

Zápy - Žižkov