1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

****HOSTOUŇ POSTUPUJE DO KRAJSKÉHO PŘEBORU****

****Jediný tým z Kladenska opustí v nové sezoně fotbalovou I. A třídu. Sokol Hostouň totiž nakonec postupuje do krajského přeboru ze druhého místa díky tomu, že z divize nesestoupil ani jeden středočeský tým.***** Oslava s gólmanem na hrotu Hostouň už si s Voticemi zahrála jen pro pohodu. Třeba brankář Kolumbič nastoupil až v závěru a ještě na hrot útoku místo Šilhana. „Švermovské kladivo nahradilo lidického bijce. Jednou tam na něj šel i centr, ale místo, aby tam sáhl rukama, jak je zvyklý, šel tam hlavou. A to neprošlo, " žertoval kouč Martin Čurda. Jeho tým dokonce dvacet minut před koncem prohrával po trestném kopu Bareše, ale v 78. minutě se blýskl pěknou akcí Burant a vyrovnal na 1:1. „Byl to spíš zápas, aby se chlapi rozdýchali na večerní oslavu postupu, " hodnotil utkání kouč Martin Čurda, jenž už naplánoval přípravu, která začne 17. července.