1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

HOSTOUŇ CHILDREN FOTBAL CUP 2015

Než nastane letní pauza je ještě na čase věnovat článek naším nejmenším a to mini přípravce.

Tým mini přípravky trénuje pod vedením pana Táborského a pana Holoubka. Prozatím se neúčastní oficiálních soutěží, ale pravidelně jezdí na turnaje a každý týden trénuje.

6.6.2015 se účastnili turnaje v Jílovišti, a jak je již zvykem 12.6.2015 uspořádali svůj vlastní turnaj s názvem HOSTOUŇ CHILDREN FOTBAL CUP 2015.   Hráči se svými rodiči se začali sjíždět po půl osmé ráno a krátce po osmé rozhodčí odpískali výkop na dvou vytvořených hřištích. Týmy bojovali všemi silami a i přes parné počasí si turnaj užili. Poslední 2 zápasy se odehrály krátce před jednou hodinou po poledni a během chvilky se mohlo přejít k samotnému vyhlášení.   Každý hráč si jako upomínku a odměnu odnesl medaili, tričko a sladký balíček.  Do prvních třech týmů putovali sítě s míči. Zvoleni byli i nejlepší hráč, střelec, nebo brankář, kteří si také odnesli odměnu jako míč, sportovní batoh nebo brankářské rukavice.

Našim klukům se vedlo velmi dobře, celé dopoledne skvěle hráli a probojovali se až do finále, kde sehráli zápas o třetí místo proti týmu z Přední Kopaniny.  Z hostouňského týmu nakonec pocházel i nejlepší střelec turnaje Štěpán Holoubek. Poslední zápas bohužel prohráli, ale i tak se umístili na krásném 4. místě. Ovšem o týmu se dá říci, že makali za dva a to doslova, protože na poslední chvíli se z turnaje odhlásil tým z Hostivic a bylo potřeba složit ještě jeden, aby vše vycházelo do počtu. Hráči Hostouně se tedy spojili s dalšími kluky a vytvořili spolu 8. tým.

Celému týmu gratulujeme a držíme palce do dalších turnajů! :)

Všechny fotografie naleznete ve fotogalerii ZDE.

Výsledky turnaje:

1. místo:   Řeporyje