17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

HODNOCENÍ ZÁPASU OD TRENÉRA BÉČKA

B TÝM PŘIVÍTAL NA SVÉM HŘIŠTI NEOBLÍBENÉHO SOUPEŘE SLANÝ B, KTERÉHO  PO POSTUPU DO PŘEBORU PŘED PÁR LETY PORAZIL JEN JEDNOU.

JEDNALO SE O VELKOU ZMĚNU PO TŘECH VÍTĚZSVÍCH NAD NEJLABŠÍMI CELKY SOUTĚŽE. SVŮJ POHLED NA ZÁPAS NÁM POSKYTL TRENÉR MIROSLAV VLČEK ML.

Na náš stadión zavítal kvalitní soupeř a tak je potřeba na utkání nahlížet. Hostující mužstvo nás od 10. do 60. minuty zápasu přehrávalo ve všech herních činnostech. I přes to jsme se dostali do dvou vyložených šancí, které jsme bohužel neproměnili. Nutno ovšem zmínit, že soupeř si jich vypracoval minimálně 5 nad rámec 2 vstřelených gólů. Za stavu 0-2 se však dění na hřišti výrazně změnilo. Hosty jsme dostali pod vytrvalý tlak a měli na kopačkách několik gólových příležitostí, ale....

S odstupem času jsem toho závěru, že kdybychom hráli do rána, branku bychom v tomto zápase nevstřelili. Hosté přidali po rychlém protiútoku v závěru třetí gól a stanovili tak konečné skóre. Naše dosavadní zápasy nesou dva společné jmenovatele. Tím prvním je nízká produktivita s ohledem na množství vytvořených šancí. Branek jsme sice slabším soupeřům nadělili dost, ovšem v dalších třech zápasech jsme se střelecky neprosadili vůbec. A tím druhým je pro mě prozatím nevysvětlitelná záhada v podobě dlouhých herních výpadků téměř v každém zápase. Na dlouhé minuty vypadneme z role a pokaždé v jiné části zápasu. Ta herně kvalitní mužstva toho dokázala využít a tak prozatím zaostáváme za našimi možnostmi.