20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu na Kladensku

Anketu o nejoblíbenější tým I.B třídy s přehledem ovládli Hostouňští. Nyní se v Deníku rozjíždí soutěž o nejoblíbenějšího fotbalistu Kladenska a Sokol Hostouň má i tentokrát v anketě svého zástupce. Do užšího výběru byl vybrán František Motlík, dlouholetá opora prvního mužstva a nyní stavební kámen zadních řad rezervy zelenobílých. Za vaše hlasy a podporu děkujeme.

O titul zápolí jedenáct aktivních borců z výkonnostního fotbalu. Základní výběr deseti jmen provedli reportéři Deníku na základě konzultací s lokálními funkcionáři, zbývajícího hráče v uplynulých dnech nominovali čtenáři.

Vítěz se může těšit na odměnu a hlavně získá titul a novinovou plaketu. Být nejpopulárnějším fotbalistou okresu, to je přece obrovské lákadlo!

Samotná soutěž se na webu Kladenského deníku rozjela formou ankety 30. března a potrvá přesně měsíc. Hlasování bude ukončeno 30. dubna.

>>>>>>>>>>   HLASUJ ZDE   <<<<<<<<<<

Hlasovat můžete opakovaně, maximálně však jednou za 5 minut.

Start hlasování

30. března 2021 00:01

Konec hlasování

30. dubna 2021 23:59