Hlasování o nejpopulárnějšího fotbalistu Kladenska se chýlí ke konci

Do konce hlasování o nejoblíbenějšího fotbalistu Kladenska zbývají poslední dva dny. Zástupce Sokola Hostouň Františka Motlíka jste svými hlasy posunuli na průběžnou druhou pozici. Udržíme společnými silami Frantu na stříbrné pozici, případně zaútočíme na metu nejvyšší? Hlasovat můžete do zítřejší půlnoci.

O titul zápolí jedenáct aktivních borců z výkonnostního fotbalu. Základní výběr deseti jmen provedli reportéři Deníku na základě konzultací s lokálními funkcionáři, zbývajícího hráče v uplynulých dnech nominovali čtenáři.

Vítěz se může těšit na odměnu a hlavně získá titul a novinovou plaketu. Být nejpopulárnějším fotbalistou okresu, to je přece obrovské lákadlo!

Samotná soutěž se na webu Kladenského deníku rozjela formou ankety 30. března a potrvá přesně měsíc. Hlasování bude ukončeno 30. dubna.

>>>>>>>>>>   HLASUJ ZDE   <<<<<<<<<<

Hlasovat můžete opakovaně, maximálně však jednou za 5 minut.

Start hlasování

30. března 2021 00:01

Konec hlasování

30. dubna 2021 23:59