Fotbalový kemp | Zatrénuj si pod trenérem A mužstva Hostouně!

Chceš zlepšit fotbalové dovednosti a vyzkoušet si tréninky kouče třetiligového A mužstva Hostouně - Honzy Kočího? Trenéři fotbalové školy Next Level připravují na červenec letní kemp pro ročníky 2003 - 2014.

Jan Kočí, dlouholetý trenér mládežnických mužstev pražské Slavie a od letoška kouč prvního mužstva Hostouně, se svými kolegy z fotbalové školy Next Level zvou všechny mládežnické fotbalisty ročníku 2003 - 2014 na letní příměstský kemp konaný v červenci na hřišti AFK Slivenec.

Termín: 5. 7. - 9. 7. nebo 12. 7. - 16. 7. 2021

Místo: AFK Slivenec

Cena kempu: 5.500.-Kč

Trenéři: Jan Kočí, Filip Jeřábek, Adam Varkoček a další

Kontakt: info@nextlevelfotbalovaskola.cz

Přihlášení je možné pomocí přihlašovacího formuláře na stránkách fotbalové školy Next Level: https://www.nextlevelfotbalovaskola.cz/

O fotbalové škole Next Level:

Trenéři fotbalové školy Next Level se zaměřují na rozvoj individuálních dovedností a v tréninku hráče vystavují situacím, které běžně nastávají v zápase. Učení dovedností je v těchto podmínkách mnohem efektivnější a trvalejší. Dostatečný počet opakování a práce s detailem pak zaručují, že jsou hráči schopni používat naučené dovednosti i v zápase.