Dominik Rodinger: Zápas byl o jednom gólu

Vstup do odvetné části sezony Sokolu nevyšel. V zimním azylu na Zličíně prohrálo A mužstvo s karlovarskou Slavií 0:2. O osudu utkání rozhodli hosté krátce před přestávkou. Druhá branka padla po diskutabilní penaltě v nastaveném čase druhého poločasu.

Sokol Hostouň vs. FC Slavia Karlovy Vary 0:2 (0:1)

Sestava SH: Tetour - Novák, Zahranychnyy, Kosík, Lička, Januška (56. Miker), Vlasák (82. Hájek), Kubáň, Dočekal, Kabele (67. Fotr), Hucek

Branky: 38. Prágr, 90.+4 Vyleta (pen.)

Žluté karty: Hucek - Debellis

Zápas byl o jednom góle. Ten daly Vary a tím pádem vyhrály. Utkání nepobralo ani moc krásy, ale to se dalo na malé zličínské umělce čekat. Málokdy se viděla nějaká kloudná akce, která by potěšila oko diváka. My měli v prvních dvaceti minutách, po dvou šancích Janyho, vést aspoň jedna nula. Bohužel jsme ale v koncovce laxní, nejsme hladoví jako soupeři a bere nám to strašně psychických sil. Poté přijde gól ze situace, kterou nedohrajeme, necháme si dát lacinou branku, …a to proti Varům, na tak malém hřišti, je jednoduše voda na jejich mlýn. Vary vzadu pracovaly velmi kompaktně a spolehlivě. Hlavně bych vyzdvihl hostujícího kapitána Pěkného, který si bravurně poradil s Dočkym a prakticky ho k ničemu nepustil.

Musíme opět vstát ze země a připravit se na další týden, kdy přijede Viktoria Plzeň B. To už bude snad více o fotbale. Varům gratuluji a přeji jim, ať se jim daří v dalších zápasech. Děkuji všem fanouškům, kteří přišli do hlediště. Bylo to fajn hrát zase před lidmi. Jen mě mrzí, že jim nedokážeme zatím přinést i pocit vítězství.