ČFL - 6. kolo: 27. 9. 2020 (10:30) | FC Viktoria Plzeň B vs. Sokol Hostouň                                                ČFL - 4. kolo / dohrávka: 30. 9. 2020 (16:00) | Sokol Hostouň vs. 1.FK Příbram B                                                ČFL - 7. kolo: 4. 10. 2020 (15:00) | Sokol Hostouň vs. Povltavská FA

Do Hostouně přijede Mladá Boleslav

Dnešní los 2. kola poháru Mol Cup přisoudil Hostouni prvoligový klub FK Mladá Boleslav. Oficiální hrací den je stanoven na středu 16. září.

 

 

V rámci losu druhého kola poháru Mol Cup byly losovány už i kluby z Fortuna národní ligy a Fortuna ligy. V osudí chyběly pouze letošní účastníci evropských pohárů AC Sparta Praha, FK Jablonec, FK Slovan Liberec, FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha (pozn.: zapojí se až do třetího kola). Hostouňským nakonec los přiřknul jednoho z papírově nejtěžších možných klubů - FK Mladá Boleslav.

 

V loňské ligové sezoně sice Mladá Boleslav obsadila po základní části až 10. příčku, ale ve skupině o Evropskou ligu vyřadila České Budějovice (2:1 a 2:0) a následně i Bohemians Praha (3:0 a 1:2). Ve finálovém utkání Mladoboleslavští však nestačili na Slovan Liberec (0:2).

 

Kompletní los 2. kola (16. 9. 2020)

Povltavská fotbalová akademie – FC MAS Táborsko

TJ Jiskra Domažlice – FK Ústí nad Labem

TJ Sokol Srbice – FC Vlašim

FK Motorlet Praha – MFK Chrudim

TJ Slovan Velvary – Bohemians Praha 1905

FK Baník Most-Souš – SK Dynamo České Budějovice

SK Benešov – FK Teplice

SK Sparta Kolín – FK Viktoria Žižkov

FK Loko Vltavín – 1.FK Příbram

Sokol Hostouň – FK Mladá Boleslav

FC Slavia Karlovy Vary – FC Slavoj Vyšehrad

SK Kosmonosy/SK Aritma Praha – FK Dukla Praha

FK Olympie Březová – FC Hradec Králové

SK Vysoké Mýto – FK Přepeře

SK Český Brod – FK Chlumec nad Cidlinou

SFK Vrchovina – FC Vysočina Jihlava

MFK Frýdek-Místek – FK Blansko

FC Velké Meziříčí – 1. SK Prostějov

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – FC Fastav Zlín

SK Hanácká Slavia Kroměříž – SFC Opava

FC ODRA Petřkovice – SK Sigma Olomouc

TJ Unie Hlubina – MFK Karviná

1. SC Znojmo – SK Líšeň

FC Hlučín – FK Fotbal Třinec

FC Slovan Rosice – FC Zbrojovka Brno

SK BESKYD Frenštát p. R. – FC Baník Ostrava

MFK Vyškov – 1.FC Slovácko.

 

Fan Shop Sokol Hostouň